W dniu 18 marca 2024 roku, w murach naszej uczelni odbył się Szczyt Przewodniczących Samorządów Studenckich SUN (Stołecznych Uczelni Niepublicznych).

Naszą uczelnię reprezentował nie kto inny jak Michał Orzyłowski, przewodniczący samorządu studenckiego.

Od dwóch lat spotkania te odbywają się regularnie w trosce o utrzymywanie dobrych relacji międzyuczelnianych.

Przewodniczący spotkali się nie tylko po to, aby podjąć działania na rzecz swoich uczelni, ale również po to, aby wspólnie zadbać o dobro ogółu uczelni niepublicznych i wyrazić jednogłośne stanowisko studentów w ich sprawach.

Jest to szczególnie ważne, by tworzyć wspólnotę stołecznych uczelni niepublicznych na tle krajowego ogółu szkolnictwa wyższego.

Atmosfera spotkania sprzyjała otwartemu dialogowi i chęci nawiązania współpracy międzyuczelnianej.

Przewodniczący wymienili się pomysłami dotyczącymi przyszłej współpracy, takiej jak organizacja wspólnych wydarzeń kulturowych oraz realizacja projektów.

To właśnie dzięki takim spotkaniom budowane są więzi międzyuczelniane, które są podstawą przyszłej współpracy, wpływającej na życie każdego studenta.