Przejdź do treści

Psycholog PJATK

W PJATK możesz liczyć na wsparcie i pomoc psychologa. Dziękujemy, że chcesz podzielić się z nami tym, co jest dla Ciebie trudne, wątpliwe i stresujące. Dołożymy wszelkich starań, aby wesprzeć Cię i wspólnie wypracować korzystne rozwiązania.
Pamiętaj, że możesz zwrócić się do nas z każdym tematem, bo każdy temat, który Ciebie dotyczy jest ważny!

Nasze wsparcie i pomoc będą polegać na poradnictwie psychologicznym, nie terapii. Osoby, które zgłoszą się do nas otrzymają krótkoterminowe wsparcie oraz wskazanie, gdzie powinny się udać, aby uzyskać dalszą, fachową pomoc. Konsultacje mają charakter indywidualnych spotkań zarówno online, jak i osobiście na uczelni, a także telefonicznie. Są nieodpłatne.

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY!


Jesteśmy tu dla Ciebie

Pomożemy Ci:

  • ​zrozumieć siebie i doświadczane trudności, zachowania i potrzeby własne i innych;
  • nazwać uczucia i potrzeby, które są dla Ciebie istotne;
  • nauczyć się technik dystansowania, relaksu oraz wypracowania odporności emocjonalnej;
  • budować bardziej satysfakcjonujące relacje z innymi;
  • wypracować techniki radzenia sobie ze stresem i kryzysem emocjonalnym;
  • znaleźć drogę do skutecznej komunikacji;
  • odzyskać motywację, koncentrację i chęć do działania;
  • rozwijać się w oparciu o świadome korzystanie z własnych, naturalnych zasobów osobowościowych.

Interwencja kryzysowa

Chcemy zaoferować Ci również usługę „walk-in”, czyli szybkiego kontaktu z psychologiem. Jest to krótka konsultacja dla osób w sytuacji kryzysowej, dostępna bez zapisów.


Materiały pomocnicze

Poniżej znajdziesz materiały pomocnicze Wsparcia Psychologicznego PJATK. Mamy nadzieję, że przydadzą Ci się w dbaniu o Twój dobrostan psychiczny!


Aktualności

Terminy

TEKST 1

TERMIN 1

TEKST 2

TERMIN 2

TEKST 3

TERMIN 3

Kontakt

Informujemy, że na naszej Uczelni można korzystać z bezpłatnego wsparcia psychologicznego. Wszystkie konsultacje i porady świadczone są przez doświadczoną Panią Psycholog, zapewniającą profesjonalną i kompleksową pomoc, dyskrecję, życzliwość, spokojną atmosferę i pełne zaangażowanie.

Jeżeli doświadczacie trudności ze względu na zwiększony poziom stresu, lęku, napięcia, macie problemy z wyrażaniem lub kontrolą emocji, trudności w relacjach z innymi ludźmi, poszukujecie wsparcia w sytuacjach kryzysowych lub po prostu chcecie się rozwijać i wzmacniać poczucie własnej wartości – serdecznie Was zapraszamy.

Pani Sonia Ziemba-Domańska pozostaje do Waszej dyspozycji w godzinach 9.00-16.00 po wcześniejszym zapisaniu się na wybrany termin wizyty.
Konsultacje odbywają się za pośrednictwem platformy internetowej, osobiście na Uczelni lub w formie konsultacji telefonicznej.

Zapraszamy do kontaktu!

sziemba@pjwstk.edu.pl