Przejdź do treści

Praca w PJATK

Dołącz do kadry Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych i pracuj w najlepszej niepublicznej uczelni o profilu technicznym w Polsce!

Aktualne ofert pracy znajdziesz w odnośnikach obok.

Współpraca z PJATK

Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych to blisko 30 lat tradycji i współpracy z najlepszymi specjalistami IT w Polsce i w Japonii, a także wiele lat tworzenia międzynarodowych połączeń biznesowych, badawczych i społecznych. Wyróżnia nas wspólna chęć rozwoju i interdyscyplinarnej współpracy w obszarze IT, nowych mediów, kultury Japonii i zarządzania informacją.

Partnerzy


JICA

Japan International Cooperation Agency (JICA) to japońska agencja rządowa. Jej misją jest wspieranie wzrostu gospodarczego i społecznego w krajach rozwijających się oraz promowanie współpracy międzynarodowej zgodnie z kryteriami Oficjalnej Pomocy Rozwojowej (ODA) ustalanymi przez Komitet Pomocy Rozwojowej OECD.


Wirtualna Polska

Wirtualna Polska (WP) to grupa kapitałowa, na czele której stoi Wirtualna Polska Holding SA z siedzibą w Warszawie. Jej celem jest przygotowywanie usług, systemów i serwisów w obszarach e-commerce, reklamy i mediów z zastosowaniem najnowszych technologii.


Orange Polska

Orange Polska to oddział międzynarodowej marki usług telekomunikacyjnych, lider na polskim rynku telefonii stacjonarnej, Internetu i transmisji danych. Celem Orange Polska jest zapewnienie najwyższej satysfakcji klientom i osiągnięcie pozycji najchętniej wybieranego dostawcy usług, korzystającego z nowoczesnych technologii.

Dział Promocji PJATK

Dział Promocji zajmuje się działaniami promocyjnymi Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych wewnątrz, a przede wszystkim na zewnątrz uczelni. Członkowie działu prowadzą kanały social mediów uczelni, tworzą jej identyfikację graficzną, a także reprezentują ją na targach edukacyjnych.


Press pack

Postępuj zgodnie z zasadami wykorzystywania logo i nazwy PJATK. Wokół logotypu pozostaw wystarczająco dużo miejsca, aby było one wyraźne i czytelne.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt promocja‎@pja.edu.pl


Formularze zgłoszeniowe

Zapotrzebowanie na dokumentację video/foto

Zapotrzebowanie na stopkę pracowniczą

Publikacja projektu na stronie wyszukiwarki PJATK

Publikacja informacji na ekranach PJATK

Zapotrzebowanie na organizację wydarzeń:

Zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami!

Dział Promocji
pokój antresola B410
tel. (+48) 22 58 44 503 
e-mail: news@pjwstk.edu.pl