Przejdź do treści

Jeśli chcesz założyć koło naukowe, wypełnij poniższy formularz:


Project Management

Jesteś osobą kreatywną i pełną energii? Interesujesz się zarządzaniem, biznesem, IT lub marketingiem? Chcesz zaangażować się w działalność prostudencką? Mamy coś dla Ciebie! Jedynymi warunkami, jakie musisz spełnić, aby do nas dołączyć jest głowa pełna pomysłów, chęć do działania i proaktywność. Z tymi cechami bez problemu się u nas odnajdziesz.

Opiekę naukową sprawuje: mgr Piotr Gago 

Kontakt
e-mail: pm@pjwstk.edu.pl


Erasmus Student Network

ESN PJATK jest częścią Erasmus Student Network, sieci organizacji studenckich działających na uczelniach w całej Europie. Do zadań sekcji ESN należy wsparcie studentów podczas wymiany oraz promocja mobilności. Łączymy studentów zagranicznych, którzy przyjeżdżają na PJATK na wymianę Erasmus+ ze studentami uczelni oraz studentów wyjeżdżających z tymi, którzy brali udział w wymianie. Organizujemy wydarzenia integrujące studentów przyjeżdżających ze studentami PJATK oraz promujące mobilność w ramach programu Erasmus+.

Opiekę naukową sprawuje: mgr Olga Wroniewicz

Kontakt
e-mail: esn@pjwstk.edu.pl


Data Science Club

Koło ma na celu zrzeszać studentów zainteresowanych tematyką Data Science. Autorskie projekty koła, współpraca z największymi pracodawcami oraz udział w Hackatonach to główne pole działalności DSC. Poza wspólną pracą studenci mają możliwość rozwijania swoich kompetencji, jak i umiejętności miękkich na organizowanych szkoleniach oraz warsztatach. Największą siłą Data Science Club jest różnorodność jego członków oraz podejmowanych tematów. Znajdzie się tu miejsce dla fanów lotnictwa, F1, literatury czy kosmosu, a każdy pomysł ma szanse na realizację.

Opiekę naukową: dr. hab. Grzegorz Wojcik

Kontakt
e-mail: dsc@pjwstk.edu.pl 


Rękodzieło japońskie OTEDAMA

Jest to koło, którego ideą jest pogłębianie wiedzy na temat sztuki i estetyki japońskiej oraz prezentacja i propagowanie wśród studentów tradycyjnych japońskich przykładów rękodzieła japońskiego. Będzie można na nim poznać wiele tajników i technik tworzenia tradycyjnych zabawek japońskich, wyrobów artystycznych, ozdób i przedmiotów codziennego użytku

Opiekę naukową sprawuje: mgr Ewa Krassowska-Mackiewicz

Kontakt
e-mail: ewa.mackiewicz@pjwstk.edu.pl


4MA DESIGN

Koło działa przy kierunku architektura wnętrz. Celem jego uczestników jest zdobywanie wiedzy merytorycznej oraz praktycznej z wszelkich dziedzin nauki i życia, związanych z szeroko pojętą architekturą, wzornictwem, kulturą i sztuką.

Opiekę naukową sprawuje: mgr Aleksander Lesiewicz

Kontakt
e-mail: s28411@pjwstk.edu.pl


Robolab

Koło ma za zadanie udostępnienie studentom możliwości rozwoju w zakresie robotyki oraz promocję tematów robotycznych wśród pozostałych studentów PJATK i na zewnątrz naszej Uczelni.

Opiekę naukową sprawuje: mgr inż. Maciej Maciejewski

Kontakt
e-mail: macmac@pjwstk.edu.pl


Programowanie urządzeń mobilnych

Celem członków koła jest zdobywanie oraz poszerzenie wiedzy praktycznej z dziedziny programowania dla urządzeń mobilnych, a także propagowanie wiedzy z zakresu programowania i wykorzystywania urządzeń mobilnych w społeczności PJATK oraz poza murami Uczelni.

Opiekę naukową sprawuje: dr inż. Michał Tomaszewski

Kontakt
e-mail: michalgrygolec@pjwstk.edu.pl


Google Developers Student Club PJATK

Koło studenckie Google Developers (GDSC) to grupy społecznościowe dla studentów zainteresowanych technologiami Googla dla programistów. Dołączając do GDSC studenci poszerzają swoją wiedzę w środowisku uczenia się peer-to-peer i tworzą rozwiązania dla lokalnych firm i ich społeczności.

Opiekun: Piotr Gago

Kontakt
e-mail: s24837@pjwstk.edu.pl
s28238@pjwstk.edu.pl
s24331@pjwstk.edu.pl 


Zrzeszenie Gier planszowych

Celem Zrzeszenia jest popularyzacja gier planszowych RPG, środowisk gier planszowych,
popularyzacja tej formy aktywności jako skutecznej metody wspierająca rozwój intelektualny oraz integracja środowiska akademickiego PJATK.

Kontakt
e-mail: s24862@pjwstk.edu.pl


Game Dev

Z nami możesz rozwinąć zainteresowania i umiejętności w dziedzinie tworzenia gier
komputerowych. Rozwiniesz kompetencje techniczne, w tym umiejętność programowania, grafiki komputerowej, projektowania gier i w innych związanych dziedzinach. Uczestniczymy w konkursach, hackatonach wydarzeniach związanych z grami w celu promowania naszych umiejętności i projektów.

Opiekun: Michał Zawistowski

Kontakt
e-mail: s31526@pjwstk.edu.pl


Rust Lab

Celem kola jest nauka języka programowania Rust oraz poszerzenie wiedzy o programowaniu. Rust to nowy, rozwijający się język programowania ogólnego przeznaczenia, którego polarność stale rośnie.

Opiekun: dr Adam Smyk

Kontakt
e-mail: s27905@pjatk.edu.pl


xr_c students club

Transdyscyplinarne Koło Naukowe XR przy XR Center PJATK

opiekun: dr Wiesław Kopeć, profesor PJATK

Kontakt
e-mail: w.stawski@pja.edu.pl


Dane kontaktowe

Aneta Ługowska (Warszawa)
Kierownik do spraw kontaktów ze społecznością studencką
aneta@pja.edu.pl 

pon. – pt. 8:00 – 16:00


Sylwia Rudzka (Gdańsk)
Asystentka Dziekana Wydziału Informatyki
sylwia.rudzka@pjwstk.edu.pl

pon. – pt. 8:00 – 16:00

Chcesz aktywnie uczestniczyć w życiu Uczelni?

Skontaktuj się z Działem Promocji, a my pomożemy Ci znaleźć coś dla siebie!