Przejdź do treści

O współpracy

W dniu 15 marca 2023 roku Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych rozpoczęła swoją współpracę z firmą Orange Polska, oficjalnie zatwierdzoną podpisaniem umowy przez Rektora PJATK, dr hab. Jerzego Pawła Nowackiego oraz Prezesa Zarządu firmy, Juliena Ducarroza. Przedstawiciele obu stron odwiedzili też wtedy nowo otwartą w siedzibie PJATK Strefę Orange, gdzie przez cały tydzień studentki i studenci mogli porozmawiać z pracownikami firmy Orange.


Nawiązanie współpracy z Orange Polska to dla Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych niezwykła szansa na wspomaganie rozwoju zawodowego studentów i poszerzanie ich horyzontów edukacyjnych. Z ogromną radością informujemy, że już niedługo minie rok od powstania Strefy Orange, przestrzeni pracy i relaksu dedykowanej naszym studentom.

Orange Polska aktywnie angażuje się w życie naszej uczelni, organizując inspirujące spotkania ze specjalistami, biorąc udział w Targach Pracy i oferując liczne praktyki, które stanowią cenne doświadczenie dla naszych studentek i studentów. Jesteśmy pełni entuzjazmu na kolejne miesiące tej współpracy – wkrótce ruszamy z nową serią spotkań z ekspertami i Tygodniem Pracodawcy.