Serdecznie zapraszamy na Dzień OtwartyPolsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie! To doskonała okazja, aby poznać naszą uczelnię, porozmawiać z przedstawicielami różnych kierunków i dowiedzieć się wszystkiego o procesie rekrutacji. Dokładny harmonogram wydarzenia znajdziesz na poniższej grafice.

Czerwcowy Dzień Otwarty odbędzie się pod hasłem Dziewczyny na Politechniki w ramach współpracy z fundacją Perspektywy.

Co Cię czeka podczas Dnia Otwartego?

• Prezentacje o Uczelni: Dowiesz się wszystkiego o naszej ofercie edukacyjnej, kierunkach studiów i możliwościach rozwoju.
  • Spacery po Kampusie: Zobaczysz nasze nowoczesne pracownie, korytarze oraz strefy relaksu, a także poczujesz atmosferę PJATK.
  • Stoiska Wydziałowe i Rekrutacyjne: Bezpośrednie rozmowy z przedstawicielami różnych kierunków oraz Działu Rekrutacji, którzy odpowiedzą na Twoje pytania.
  • Quiz interaktywny: Sprawdź swoją wiedzę i zdobądź nagrody!
  • Sklep PJATK: Możliwość zakupu uczelnianych gadżetów.

Nie może Cię zabraknąć! Do zobaczenia w PJATK!

Jeśli już teraz chcesz aplikować na jeden z naszych wydziałów, zerknij w zakładkę Dla Kandydata , gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje o interesującym Cię kierunku.

Zainteresowany studiami? Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z Działem Rekrutacji, aby otrzymać odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.

rekrutacja@pja.edu.pl