Najlepsze dyplomy IT 2022

Nominowane dyplomy

1.

Jan Przystał Tworzenie portali i nierealnych struktur w grach wideo Rafał Masłyk
2.

Hlib  Davydov  Proces tworzenia gry strategicznej z wykorzystaniem środowiska Unity na przykładzie projektu Sword & Sorrow  Barbara Karpowicz
3.

Kamil  Kojs  Detekcja uczestników ruchu drogowego w oparciu o głębokie sztuczne sieci neuronowe   Maciej Maciejewski
4.

Jakub Oleksiak  Phishing – utworzenie zbioru wiadomości phishingowych, analiza metod wabienia oraz model sieci neuronowej wykrywający ataki phishingowe  Radosław Nielek
5.

Szymon  Pierzchała  Generyczna metoda steganografii oparta na stosie protokołów TCP/IP z użyciem czasu systemowego operująca na wielu strumieniach TCP jednocześnie   Radosław Nielek
6.

Krzysztof Dąbkowski  Analiza wykorzystania narzędzi RPA do usprawnienia procesów biznesowych  Michał Drabik
7.

Julian

Jakub

Marcel
Mikołajczyk

Krysztofiak,

Polak

Sieć społecznościowa – Pin@ (PinAt)

Paweł Lenkiewicz

8.

Rafał

Bartosz

Sadowski

Gościcki

Aplikacja webowa umożliwiająca wyszukiwanie współuczestników do gier wieloosobowych  Paweł Lenkiewicz
9.

Grzegorz

Ewa

Łukasz

Piotrowski

Piotrowska

Bieliński

Palasek

Program wspomagający pracę działu kadr w firmie

Paweł Lenkiewicz
10.

Zuzanna Bubrowska  Mobilna aplikacja interwencyjno-badawcza wzmacniająca zachowania prośrodowiskowe   Barbara Karpowicz
11.

Nina  Dziędziurko  Detection and classification of ASL alphabet letters using YOLOv5 convolutional neural network       Piotr Gnyś
12.

Paweł  Kojtek Budowa i sterowanie dwukołowym robotem samobalansującym  Piotr Gnyś
13. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   Gabriela  Szczęsna Rejestracja i identyfikacja sygnałów dźwiękowych emitowanych przez ssaki morskie

14.

Robert

Maciej
Grochowski

Lis
Autonomiczny robot mobilny poruszający się w oparciu o znaki drogowe

Piotr Gnyś

15.  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Dziewulski  Michał Wykrywanie i rozpoznawanie samochodowej sygnalizacji świetlnej na podstawie obserwacji wizualnej z zastosowaniem sieci splotowych