Animacje Studentow PJATK w Muzeum Azji i Pacyfiku

We wtorek odbyło się spotkanie władz PJATK z zespołem koszykówki naszej Uczelni.
W spotkaniu uczestniczyli dr hab. Jerzy Paweł Nowacki, Rektor PJATK, dr Aldona Drabik, Prorektor ds. Studenckich PJATK, oraz członkowie drużyny koszykarskiej PJATK wraz z koordynatorem zespołu: Martyniuk Oleksandr, Danylo Oliinyk, Adam Swierzyński, Szymon Swierzyński, Can Çeliktürk, Tymofii Lysenko, Maks Pichola, Mateusz Kawiecki, Piotr Kownacki, Arda Eroğlu, Dominik Szyller, Maksym Stashuk, Szymon Bankiewicz.
Rozmowa dotyczyła m.in. sukcesu zespołu, jakim jest awans do I ligi rozgrywek akademickich, a także dalszych planów związanych z rozwojem drużyny.
Podczas spotkania zawodnicy opowiedzieli o sobie, swoich kierunkach oraz latach studiów. Pojawiła się również propozycja organizacji wyjazdu koszykarskiego, który mógłby dodatkowo wzmocnić integrację i rozwój zespołu.
Wspomniano także jeden z ostatnich meczów, w którym uczestniczył Pan Rektor. Drużyna zachęciła do śledzenia kolejnych spotkań w nadchodzącym sezonie, w którym będzie walczyć o jak najlepsze wyniki.
Gratulujemy zespołowi dotychczasowych osiągnięć i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!
