“Generyczna metoda steganografii oparta na stosie protokołów TCP/IP z użyciem czasu systemowego operująca na wielu strumieniach TCP jednocześnie” to tytuł pracy inżynierskiej inż. Szymona Pierzchały, studenta i dydaktyka PJATK.

Praca dyplomowa została doceniona nie tylko w uczelnianym konkursie na Najlepszą Pracę Dyplomową na Wydziale Informatyki PJATK w 2021/2022 roku, lecz także wyróżniona przez kapitułę ogólnopolskiego konkursu Cybersecurity 4 Science 2022.

W najnowszym filmie z serii Project Spotlight autor pracy inż. Szymon Pierzchała opowiada o swoich zainteresowaniach naukowych, które doprowadziły do powstania pomysłu na pracę dyplomową, a także w przejrzysty sposób wyjaśnia zagadnienie, jakie porusza w tej pracy.

Promotorem pracy był dr inż. Radosław Nielek.