Szanowni Państwo,

Muzeum Warszawy prowadzi obecnie rekrutację do badania fokusowego doświadczenia widza w przestrzeni siedziby głównej przy Rynku Starego Miasta. Poszukiwane są 2 osoby reprezentujące każdą z niżej wymienionych grup:

1. Młodzież licealna (16-18 lat) biorąca udział w życiu kulturalnym (nieważne z jaką częstotliwością)
  2. Studenci i studentki kierunków związanych ze sztuką
  3. Młodzi dorośli (19—35 lat) uczestniczący aktywnie w życiu kulturalnym (biorący udział w wystawach bądź innych wydarzeniach kulturalnych w różnych w instytucjach kultury co najmniej 3 razy w kwartale)
  4. Rodzice bądź opiekunowie/ki dzieci w wieku do 12 lat uczestniczący aktywnie w życiu kulturalnym
  5. Dorośli bezdzietni i Rodzice dzieci dorosłych (osoby, których dzieci „wyfrunęły już z gniazda”) uczestniczący aktywnie w życiu kulturalnym
  6. Seniorzy/Seniorki (osoby od 60 roku życia) biorący udział w życiu kulturalnym (częstotliwość jest nieistotna)

Badanie fokusowe w formie rozmowy będzie trwało ok. 2,5h i odbędzie się 20 sierpnia o 17:00 w siedzibie głównej Muzeum Warszawy przy Rynku Starego Miasta 42. Przed badaniem trzeba będzie przyjść i zwiedzić muzeum samodzielnie. Zainteresowani proszeni są o kontakt mailowy: wanda.kaczor@muzeumwarszawy.pl najpóźniej do 12.08.2024.

W zamian za udział w badaniu otrzymają Państwo karnet wstępu do muzeum do końca roku oraz jedną z pięknych książek wydanych przez Muzeum Warszawy.

Jeśli są Państwo zainteresowani lub znają kogoś, kto chciałby wziąć udział w badaniu, proszę zgłosić się poprzez kontakt na podany adres mailowy.

Zachęcamy do wzięcia udziału w badaniu!

Zainteresowany studiami? Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z Działem Rekrutacji, aby otrzymać odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.

rekrutacja@pja.edu.pl