fbpx
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Profil Biblioteki jest ściśle związany z wydziałami i kierunkami studiów w PJATK. Księgozbiór obejmuje literaturę z zakresu informatyki, grafiki, , zarządzania, socjologii, ekonomii, marketingu, sztuki, kultury Japonii, również beletrystykę japońską w języku polskim, angielskim. Księgozbiór to ponad 10 000 egzemplarzy książek oraz 60 tytułów prenumerowanych czasopism, również w wersji elektronicznej. Zasoby Biblioteki PJATK można przeszukiwać w systemie bibliotecznym Patron.

Czytelnia

Posiadamy w wolnym dostępie 65 tytułów prenumerowanych czasopism oraz księgozbiór podręczny: wydawnictwa encyklopedyczne i słownikowe. W czytelni dostępne są elektroniczne wersje: słownika znaków japońskich, encyklopedii Japonii. Dysponujemy 30 miejscami do pracy indywidualnej bądź grupowej. Czytelnia wyposażona jest w stanowisko komputerowe umożliwiające pracę osobom niedowidzącym. Biblioteka objęta jest siecią WiFi.

Pracownicy Biblioteki:

  • Agnieszka Tomasik - Kierowniczka Biblioteki
  • Katarzyna Kołtun - bibliotekarz
  • Magda Szafarska - bibliotekarz

Kontakt:

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
tel: (+48 22) 58 44 533
Facebook: www.facebook.com/BibliotekaPJATK