Konkurs „Zaprojektuj przyszłość PJATK w The Sims 4″

Konkurs „Zaprojektuj przyszłość PJATK w The Sims 4” dobiegł końca! Otrzymaliśmy 14 wyjątkowych prac, przedstawiających, jak mógłby wyglądać nowy budynek na głównym kampusie PJATK przeznaczony do zgłębiania sztucznej inteligencji. Wybór najlepszych z nich był trudny, ale na podium mogły stanąć tylko trzy osoby, których prace najlepiej oddały temat przewodni i w najlepszy sposób nawiązały do tradycji i historii Uczelni.

Dla wszystkich uczestników mamy jednak niespodziankę! Wasze budynki zrobiły na nas ogromne wrażenie, dlatego postanowiliśmy każdego i każdą z Was nagrodzić drobnym upominkiem. Sprawdzajcie swoje maile, w ciągu najbliższych dni dostaniecie tam wiadomość, gdzie i kiedy będziecie mogli odebrać swoje nagrody.

Oto zwycięzcy:

Konkurs Jump King

18 i 19 stycznia 2024 roku w Galerii Kyu6u odbyła się rywalizacja w grze zręcznościowej Jump King.

Wszyscy chętni studenci mogli spróbować swoich sił, a ich zadaniem było dojść jak najwyżej, co wymagało dużo opanowania, a niekiedy też podejmowania ryzyka.

Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a walka o pierwsze miejsce toczyła się do ostatniego gracza! Poniżej przedstawiamy poziomy, do których udało się dotrzeć zdobywcom trzech pierwszych miejsc.

Już wkrótce zapraszamy na kolejne wydarzenia gamingowe organizowane przez NINJA PJATK. Będziemy o nich informować mailowo.

Oto zwycięzcy: