Samorząd studencki Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych zaprasza do udziału w wyjeździe integracyjnym INTEGRAL 2023, który odbędzie się w dniach 18 września (poniedziałek)-22 września (piątek) w malowniczym miasteczku Ryn na Mazurach.

Zapraszamy serdecznie nowych studentów!

Jest to doskonała okazja do poznania społeczności studenckiej PJATK jeszcze przed rozpoczęciem roku akademickiego! Wierzymy, że podczas wyjazdu nawiązanych zostanie wiele nowych przyjaźni, które będą Wam towarzyszyć przez cały okres nauki jak i po opuszczeniu murów naszej Uczelni.

A to wszystko w przyjemnej, zrelaksowanej atmosferze w pięknym otoczeniu mazurskich jezior.

Koszt wyjazdu to tylko 780 zł.* Cena obejmuje transport, pobyt z wyżywieniem, ubezpieczenie NNW oraz wiele innych atrakcji!

*Cena standardowa to 1180 zł. Każdy student otrzyma dofinansowanie od PJATK w kwocie 400 zł.