Przedstawiamy Państwu najlepsze dyplomy Wydziału Sztuki Nowych Mediów Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych 2022/2023. Zbiór prezentuje wybrane prace studentek studentów grafiki i architektury wnętrz, którzy otrzymali za swoje prace dyplomowe ocenę bardzo dobrą lub bardzo dobrą z plusem. Cieszymy się, że tak utalentowani artyści są studentami naszej uczelni!

W tym artykule zaprezentowaliśmy tylko niektóre z wybranych prac. Serdecznie zachęcamy do podziwiania i wspierania talentów naszych studentów/absolwentów! Całą kolekcję znajdą Państwo po kliknięciu w przycisk poniżej:

Autorzy powyższych projektów: 1. Veronika Shiliak; 2. Yu Zhong; 3. Karolina Wójcik; 4. Julia Lewicka; 5. Yehor Khilobok; and Bohdan Ishchuk; 6. Helena Pawlak; 7. Marcel Braniecki; 8. Elina Pyrohova; 9. Julia Wach; 10. Yulia Negrych.