Dzień Otwarty ONLINE w PJATK 11.06!

16 kwietnia studentki III roku Architektury Wnętrz wzięły udział w wyjątkowych warsztatach zorganizowanych w salonie Dav-import – firmie specjalizującej się w imporcie i dystrybucji wysokiej klasy wyposażenia wnętrz, w tym płytek ceramicznych i armatury łazienkowej.
Warsztaty poprowadziły Anna Olga Chmielewska i Jola Skóra z jamkolektyw – duetu projektowego tworzącego zrównoważone koncepcje przestrzenne, łączące design, edukację i działania społeczne.
Uczestniczki wysłuchały inspirującego wykładu na temat tworzenia moodboardów i materialboardów, a następnie samodzielnie przygotowały własne kompozycje materiałowe, które zostały profesjonalnie sfotografowane. Spotkanie było cennym doświadczeniem, które z pewnością wzbogaci warsztat i wiedzę przyszłych projektantek.
Skontaktuj się z Działem Rekrutacji, aby otrzymać odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.
rekrutacja@pja.edu.pl