Szkoła Doktorska ICT&Design utworzyła Doradczą Radę Ekspertów (Advisory Expert Council). Naszym celem jest zapewnienie naszym doktorantom najwyższych umiejętności akademickich i wszechstronnej wiedzy w wybranej przez nich dziedzinie, w czym członkowie Rady Ekspertów mają nas merytorycznie wspierać. Innym ważnym celem jest internacjonalizacja Szkoły Doktorskiej – dlatego do Rady Ekspertów zaproszono profesorów pracujących na uczelniach zagranicznych będących partnerami PJATK.

Zaproszenia do Rady Ekspertów przyjęli: prof. Adam Jatowt z University of Innsbruck, prof. Joemon Jose z University of Glasgow, prof. Thierry Urruty z University of Poitiers, prof. Jahna Otterbacher z Open University of Cyprus, prof. Frank Hopfgartner z University of Koblenz, prof. Alexander Barmak z Khmelnytskyi National University, prof. Andris Teikmanis z Art Academy of Latvia oraz profesorowie z Kharkiv State Academy of Design and Arts.

Szkoła Doktorska ICT&Design ogłosiła rekrutację na rok akademicki 2023/24. Więcej informacji tutaj.