Serdecznie zachęcamy maturzystki i maturzystów do zapisywania się na kursy przygotowawcze do matury z rozszerzonej matematyki i informatyki, które wkrótce rozpoczną się w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie.

Starannie opracowane kursy przygotowawcze skupiają się nie tylko na teorii, lecz także na rozwiązywaniu zadań typowych dla matury, dzięki czemu uczniowie zyskują pewność siebie i umiejętność skutecznego radzenia sobie z trudnościami, które mogą pojawić się podczas egzaminu. Zajęcia odbywają się w dogodnych godzinach popołudniowych online przez platformę MS Teams.

Jednak oferta kursów przygotowawczych PJATK nie kończy się na egzaminie maturalnym i przedmiotach ścisłych. Zapraszamy również wszystkich planujących studia artystyczne na Wydziale Sztuki Nowych Mediów PJATK na 64-godzinny praktyczny stacjonarny kurs przygotowujący z rysunku, malarstwa i historii sztuki.

Zainteresowanych zapraszamy po więcej szczegółów na naszą stronę internetową:

lub do kontaktu z Działem Rekrutacji PJATK pod adresem e-mailowym rekrutacja@pjwstk.edu.pl lub telefonicznie pod numerem 22 58 44 590. Chętnie udzielimy wszelkich dodatkowych informacji oraz odpowiemy na pytania.