Czym są Dni Otwarte PJATK?

To jedyna taka okazja, żeby porozmawiać ze studentkami i studentami każdego kierunku: informatyki, zarządzania informacją, grafiki, projektowania graficznego i sztuki multimediów, architektury wnętrz i kultury Japonii! Ponadto podczas Dnia Otwartego obecni są przedstawiciele Działu Rekrutacji, którzy odpowiedzą na pytania dotyczące tego, jak dostać się na studia w naszej uczelni. Na kandydatki i kandydatów czeka też duża dawka wiedzy o PJATK i spacery po kampusie! Chcesz wiedzieć więcej o studiach w PJATK? Serdecznie zapraszamy na nasz kampus główny przy ulicy Koszykowej 86 w Warszawie w godzinach 10:00-15:00!

Podczas Dnia Otwartego:
– porozmawiasz z przedstawicielami wszystkich kierunków;
– dowiesz się, jak wygląda proces rekrutacji na studia;
– zwiedzisz korytarze, pracownie i strefy relaksu naszego kampusu.

Nie może Cię zabraknąć! Do zobaczenia podczas kolejnego w tym roku Dnia Otwartego Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych.

Harmonogram wydarzenia