18 września 2024 roku w murach Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych odbyło się AI Summit PJAIT 2024. Konferencja została zorganizowana we współpracy z liderami polskiego rynku technologicznego – Orange Polska i Wirtualna Polska (WP). Została objęta honorowym patronatem Prezydenta m.st. Warszawy.

To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło liderów branży, ekspertów oraz pasjonatów AI, aby omówić najnowsze trendy i wyzwania związane z AI. Prelegenci i paneliści starali się ukazać, w jaki sposób sztuczna inteligencja przenika się z technologiami, nowymi mediami, prawem czy medycyną. Głównym celem konferencji było zastanowienie się nad tym, jak AI kształtuje naszą rzeczywistość i jak może zmienić oblicze przyszłości.

Konferencja zgromadziła niezwykle cenionych ekspertów z różnorodnych branż. Na AI Summit PJAIT 2024 wystąpili m.in. Andrzej Dragan (profesor fizyki na Uniwersytecie Warszawskim oraz National University of Singapore), Marcin Ratkiewicz (Dyrektor Orange Innovation Poland), Wojciech Chmielarz (dziennikarz i uznany pisarz) i wielu innych liderów zmian i technologii. Nagrania prelekcji zostaną udostępnione online, więc każdy zainteresowany będzie mógł samodzielnie przekonać się, o czym dyskutowaliśmy na AI Summit PJAIT 2024.

W tym miejscu chcemy serdecznie podziękować naszym partnerom strategicznym – Orange Polska i Wirtualna Polska – za znakomitą współpracę przy organizacji konferencji. Dziękujemy również wszystkim speakerom i panelistom, którzy zechcieli podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Na koniec podziękowania kierujemy do każdego uczestnika tegorocznej edycji AI Summit PJAIT. Za głód wiedzy, otwartość na nowe perspektywy i nieustającą chęć nauki. Dziękujemy!

Ta edycja AI Summit PJAIT z pewnością okazała się sukcesem, co sprawia, że już teraz nie możemy się doczekać kolejnego spotkania. Do zobaczenia za rok!

Zainteresowany studiami? Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z Działem Rekrutacji, aby otrzymać odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.

rekrutacja@pja.edu.pl