Tylko do 26 lipca możecie zgłaszać się do Ogólnopolskiego, Międzyuczelnianego Konkursu Młodych Mistrzów!

Tematami przewodnimi konkursu są ekonomiczne aspekty informatyzacji państwa i cyfrowa modernizacja Polski. Są one traktowane przez organizatorów bardzo szeroko i stanowią raczej sugestię dla uczestników, także nie bójcie się zgłaszać Waszych projektów, które od niego nieznacznie odbiegają.

Konkurs skierowany jest do studentów studiów I, II i III stopnia, pracujących indywidualnie lub zespołowo. Zgłaszane prace powinny stanowić autorskie programy, pomysły informatyczne lub praktyczne rozwiązania z branży IT. Mogą, lecz nie muszą, być pracami dyplomowymi.

Konkurs organizowany jest przez Radę Programową Forum Teleinformatyki i odbywa się w ramach 30 Forum Teleinformatyki pt. „ePolska po XXX latach. System informacyjny państwa vs sztuczna inteligencja”. Finał odbędzie się 19 września 2024.

Z dumą wspominamy zeszłoroczną edycję Konkursu, podczas której nasz student, Krzysztof Romanowski, otrzymał Wyróżnienie Rady Programowej Forum Teleinformatyki za pracę „Wykrywanie śmieci za pomocą drona i konwolucyjnych sieci neuronowych”. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z projektem Krzysztofa i obejrzenia materiału z naszego Project Spotlight.

Plakat Konkursu Młodych Mistrzów 2024

Przypominamy, że na aplikowanie macie czas tylko do 26 lipca. Trzymamy kciuki za Wasze zgłoszenia!

Zainteresowany studiami? Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z Działem Rekrutacji, aby otrzymać odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.

rekrutacja@pja.edu.pl