Zapraszamy studentki i studentów oraz absolwentki i absolwentów PJATK już 18 kwietnia (czwartek) między 9:30 a 16:30 do budynku A przy ul. Koszykowej 86, gdzie odbędzie się kolejna już edycja Akademickich Targów Pracy organizowanych przez Akademickie Biuro Karier PJATK.

Targi Pracy to doskonała okazja do spotkania wielu czołowych pracodawców, znalezienia ofert pracy, praktyk i staży, a także wygrania atrakcyjnych nagród podczas targowych quizów.

Lista wystawców wiosennej edycji targów:
NetWorks
ING Hubs Poland
Wirtualna Polska Media
PwC Polska
Urząd Miasta St. Warszawa
BEC Poland
MicroStrategy Poland
Bank Gospodarstwa Krajowego
Orange Polska
Inter Cars
Capgemini Polska
Urząd Komisji Nadzoru Finansowego
Centrum Kształcenia Podyplomowego PJATK
Sklep z gadżetami PJATK
Akademickie Biuro Karier PJATK

Nie przegapcie okazji do łatwiejszego zdobycia pierwszych doświadczenia na rynku pracy lub rozwoju swojej kariery. Do zobaczenia w czwartek!

AGENDA WYDARZEŃ TOWARZYSZĄCYCH TARGOM PRACY
(na prelekcje nie obowiązują zapisy, udział w quizach wymaga urządzenia mobilnego z dostępem do Internetu)

10:00-10:45 – Capgemini: Employer Presentation, Internship Offer, and Potential Areas of Development within the Organization
11:15-11:45 – Inter Cars: Bezpieczeństwo stacji roboczych