Na początku był… PODCAST.

Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy.

To już dwa ostatnie odcinki naszego podcastu PJATK „Na początek…”, którego celem było wprowadzenie nowych studentów – pasjonatów informatyki w jej najważniejsze obszary, z którymi spotkają się na zajęciach w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Usłyszycie w nich dr. hab. Grzegorza Wójcika, kierownika Katedry Systemów Inteligentnych i Data Science na Wydziale Informatyki w PJATK, który przybliży Wam nauczaną przed siebie dziedzinę oraz odpowie na pytanie, jak popularna jest danalogia na współczesnym rynku pracy.

Odcinek ten szczególnie zainteresuje zastanawiających się nad specjalizacją systemy inteligentne przetwarzania danych na studiach I stopnia oraz nad specjalizacją Data Science na studiach II stopnia.

Wybór jeszcze przed Wami? To świetnie. Ten odcinek z pewnością pomoże Wam podjąć decyzję.

To była pouczająca i inspirująca podróż, którą zaczęliśmy od programowaniamatematyki. Na dłuższy czas zatrzymaliśmy się przy robotyce oraz cyberbezpieczeństwie, które dogłębnie zwiedziliśmy, a następnie przyjrzeliśmy się też bazom danych. Przygodę skończyliśmy na tematyce Data Science.

Pamiętajcie, że wszystkich, trzynastu odcinków możecie posłuchać zarówno na naszym kanale YouTube, jak i na Spotify!

Materiał przygotowała dla Was Kinga Rudaś.

Mamy nadzieję, że branża IT nie ma przed Wami już żadnych tajemnic! Do usłyszenia!