Przejdź do treści

Piotr Gzik

1. Co wpłynęło na podjęcie przez Pana studiów MBA w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych?

Przede wszystkim chęć podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych – tak było przez pierwszy miesiąc studiów, później wszystko się zmieniło. Nie sądziłem, że zakres poznawanych materiałów może mieć aż tak duży wpływ na moje życie i postrzeganie niektórych zachowań czy procesów. Jeżeli miałbym raz jeszcze stanąć przed podjęciem decyzji o studiach MBA4IT to bez wahania postąpiłbym dokładnie tak samo.

2. Jak wspomina Pan czas spędzony na MBA 4 IT w PJATK? Co było dla Pana najistotniejsze podczas samych studiów?

Czas spędzony na MBA 4 IT to z pewnością czas bardzo wartościowy. Dla mnie najistotniejsze było czerpanie cennej wiedzy oraz doświadczenia od wykwalifikowanych wykładowców, którzy przede wszystkim są aktywnymi praktykami w swoich dziedzinach, n nauka w bardzo przyjaznej atmosferze, a także nawiązanie wartościowych relacji z ludźmi o podobnych zainteresowaniach.

3. Jakie obszary z programu kształcenia poruszane podczas studiów MBA były dla Pana najistotniejsze i najbardziej przydały się w Pana życiu zawodowym?

Program kształcenia był obszerny i pełen niespodzianek dla mnie. Gdybym miał odpowiedzieć, jakie obszary były dla mnie najistotniejsze to skupiłbym się na tematyce cybersecurity oraz neurozadządzania.

4. Jak ocenia Pan współpracę studentów MBA podczas trwania zajęć oraz kontakt pomiędzy studentem a wykładowcą. Czy relacje, które udało się stworzyć, są dla Pana ważne?

Mam wrażenie, że od samego początku pomiędzy Wykładowcami a nami Studentami nie było bariery, która mogłaby nas ograniczać podczas realizacji ćwiczeń, czy też w wspólnych pracach podczas zajęć. Do tej pory mam kontakt z wykładowcami z obszarów, które mnie najbardziej interesują i uważam, że jest to wartość dodana do MBA.

5. W jaki sposób studia MBA przyczyniły się do rozwoju Pana kariery zawodowej?

Studia MBA znacząco rozwinęły moje kompetencje zarządcze, co z kolei przyczyniło się bezpośrednio do mojego rozwoju zawodowego, a mianowicie objęcie stanowiska Dyrektora IT.

6. Jakie wartości, poza samym programem kształcenia, były dla Pana najistotniejsze podczas samych studiów MBA?

Ogromną wartością niewątpliwie są nawiązane relacje z innymi studentami, ludźmi o podobnych zainteresowaniach, pełnych pasji i ciekawych pomysłów.

Podczas studiów udało nam się zorganizować wyjazd do Grecji na jachty. Podczas tego wyjazdu poznałem lepiej ludzi, z którymi do tej pory realizowałem wspólne zajęcia. Mamy świetny kontakt, wspólne plany na kolejne wyjazdy, a kto wie, co jeszcze dobrego się wydarzy! J

7. Jakich wskazówek mógłby Pan udzielić potencjalnym kandydatom na studia MBA?

Żeby nie marnowali czasu na podjęcie decyzji o studiach MBA4IT – to naprawdę dobrze zainwestowane pieniądze i czas. Polecam!