Zostały tylko 2 DNI do DNI OTWARTYCH PJATK ONLINE!

Dołączcie do nas już 30 i 31 sierpnia na LIVE na Instagramie i poznajcie Polsko-Japońską Akademię Technik Komputerowych – najlepszą niepubliczną uczelnię o profilu informatycznym w Polsce według rankingu Perspektywy 2023!

Chcecie dowiedzieć się więcej o studiowaniu informatyki w PJATK? A może w przyszłości chcielibyście się zająć projektowaniem graficznym? Sprawdźcie poniżej, o której godzinie będziemy mówić o interesujących Was kierunkach! Co godzinę zaczynamy LIVE o innym kierunku!

HARMONOGRAM DNI OTWARTYCH ONLINE

30 sierpnia – środa,  ścieżki polskojęzyczne (rozmowa po polsku)
14:00 – zarządzanie informacją
15:00 – kulturoznawstwo (kultura Japonii)
16:00 – grafika (Sztuka Nowych Mediów)
17:00 – architektura wnętrz (Sztuka Nowych Mediów)
18:00 – informatyka

31 sierpnia – czwartek, ścieżki anglojęzyczne (rozmowa po angielsku)

15:00 – projektowanie graficzne i sztuka multimediów
16:00 – informatyka
17:00 – zarządzanie informacją

Podczas każdej z transmisji pokażemy Wam inną przestrzeń na naszej uczelni, gdzie już od października będziecie zdobywać wiedzę i spędzać przerwy między zajęciami!
Do zobaczenia już za 2 DNI podczas DNI OTWARTYCH PJATK ONLINE! Zaobserwujcie nas JUŻ DZIŚ, żeby nie przegapić transmisji!