Takie informacje lubimy najbardziej! Nasi studenci zostali wyróżnieni w konkursie organizowanym przez Polskie Towarzystwo Informatyczne na najlepsze prace inżynierskie.

Wiktor Czech, Stanisław Godwod, Borys Kotnowski, Aleksander Kozakowski, Aleksandra Mira, Rafał Osica, Bartosz Semeniuk, Adam Szerszenowicz, Julia Urbaniak, Jan Zwolan – studenci Wydziału Informatyki pod opieką promotora dr inż. Mariusza Trzaski stworzyli pracę inżynierską pt. Gary – Kompleksowy System Obsługi Incydentów Ratunkowych.

„Celem niniejszej pracy było stworzenie systemu wspierającego udzielanie pierwszej pomocy oraz zarządzanie pracą karetek. Niniejsza aplikacja ma za zadanie zwiększyć skuteczność udzielanej pierwszej pomocy oraz podnieść szanse na przeżycie poszkodowanego.System Gary składa się z serwera napisanego w języku Java wspartego frameworkiem Spring, aplikacji mobilnej napisanej w języku Kotlin na platformę Android oraz aplikacji webowej napisanej przy pomocy TypeScript z użyciem biblioteki React.” (https://www.mtrzaska.com/gary-kompleksowy-system-obslugi-incydentow-ratunkowych/)

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym w konkursie na najlepsze prace inżynierskie! Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 12 października 2023 w siedzibie NASK w Warszawie.