Zapraszamy zainteresowanych studentów na cykl spotkań z ekspertami Orange Polska! W ramach kampanii #PrzełączSięNaPrzyszłość możecie wziąć udział w spotkaniach dotyczących AI, Big Data, Customer Experience, Cybersfery, Cyberbezpieczeństwa, biur przyszłości i wielu innych fascynujących obszarów.

Kolejne spotkanie odbędzie się już 7 marca (czwartek) w godz. 12:30-13:30 w sali A364 na trzecim piętrze w budynku A. Czekać na Was będzie Wojciech Mac, Kierownik Wydziału Sztucznej Inteligencji, Orange Innovation Polska, który opowie o fascynującym świecie botów oraz odpowie na pytanie, czy i kiedy boty zaczną przypominać człowieka.

Bądź z nami, przekraczaj granice wiedzy i inspiruj się przyszłością technologii. A już teraz możesz zarejestrować się na wydarzenie, klikając w przycisk poniżej: