Drogie Studentki,

zapraszamy Was do aplikowania do SHESNNOVATION Academy. Jest to 6-miesięczny program, który umożliwi każdej z Was – członkiń społeczności studenckiej i doktorskiej PJATK realizację planów związanych z wdrażaniem Waszej wiedzy na rynek.

Program SHESNNOVATION Academy skierowany jest do licealistek, studentek, doktorantek i absolwentek kierunków technicznych i ścisłych oraz do wszystkich kobiet, które chcą założyć lub rozwinąć własny startup technologiczny. Jeśli jesteś zainteresowana rozwijaniem swojego innowacyjnego pomysłu, we współpracy z dedykowaną mentorką/mentorem.

SHESNNOVATION Academy dostarczy Ci eksperckiej wiedzy, kontaktów, wsparcia, jakie jest potrzebne szczególnie na początkowym etapie rozwijania własnego innowacyjnego pomysłu, gdyż wciąż jest za mało kobiet w technologiach i wciąż za mało jest założycielek startupów.

Finał programu, podczas którego najlepsze projekty będą pitchowane przed starannie dobranym Jury, odbędą się w ramach Women in Tech Summit 2024.

Czekają też na Was NAGRODY o wartości:

🔸 20 000 zł (I miejsce)

🔸 10 000 zł (II miejsce)

🔸 8 000 zł (III miejsce)

Rekrutacja trwa do 13 listopada 2023!

Program realizowany jest przez Fundację Edukacyjną Perspektywy i Citi Foundation, przy wsparciu merytorycznych Fundacji Kronenberga działającej przy Citi.

Zespół Shesnnovation Academy i Perspektywy Women in Tech czekają na Was!