Za nami jesienna edycja Targów Pracy PJATK. Przyszłych stażystów oraz pracowników pośród studentek i studentów PJATK poszukiwało kilkanaście firm informatycznych, technologicznych i nie tylko, m.in. partnerzy flagowi PJATK – Orange i WP, a także KPMG, P&G, Visa i KNF. Oprócz gadżetów i konkursów, przedstawiciele firm przede wszystkim informowali zainteresowanych o możliwościach, jakie przygotowali dla dopiero wchodzących na rynek pracy przyszłych specjalistów.

Swoją ofertę przedstawiło również Centrum Studiów Podyplomowych PJATK, a także Akademickie Biuro Karier PJATK, które organizowało to wydarzenie. Jednak działalność ABK to nie tylko Targi Pracy. Specjaliści Biura Karier dbają o naszych studentów i absolwentów przez cały rok m.in. poprzez doradztwo zawodowe, a także publikowanie aktualnych ofert pracy dopasowanych dla społeczności studenckiej PJATK.