Prace naszych studentów z pracowni dr hab. Agnieszki Ziemiszewskiej zostały zakwalifikowane do międzynarodowej wystawy Konfrontacje Plakatu Studenckiego.

W wystawie biorą udział prace studentów z pracowni projektowych najlepszych uczelni w Polsce i na świecie, wybrane do tego pokazu przez międzynarodowe jury.

Wystawę można oglądać na rynku w Tarnowie oraz Tarnowskim Centrum Kultury od 16 czerwca do 29 lipca 2023.

W wystawie biorą udział studenci:

Anna Mucha

Anna Sosnowska

Barbara Mastalerz

Julia Krajewska

Karolina Winczewska

Magdalena Kaczyńska

Magdalena Kasprzak

Zuzanna Urban

Prace studentów PJATK na Konfrontacjach Plakatu Studenckiego w Tarnowie 2023

Konfrontacje Plakatu Studenckiego 2023

Konfrontacje Plakatu Studenckiego 2023 to międzynarodowa wystawa oraz konkurs plakatów drukowanych i wyświetlanych, w tym także animowanych. Celem wystawy jest analiza aktualnych trendów rozwoju plakatu oraz przegląd pracowni projektowych pod kątem rodzaju, charakteru i odmienności programów nauczania.