Jesteśmy partnerem merytorycznym jednego z największych wydarzeń poświęconemu rozwojowi w branży IT. Tydzień Programisty to event, który w tym roku organizowany jest po raz szósty!.

W kilku miastach, a także online, odbędą się spotkania, warsztaty i prelekcje związane z szeroko pojętą branżą IT.
Podczas wydarzenia przyszli i obecni programiści, pracodawcy, inwestorzy i eksperci będą mogli swobodnie wymienić się doświadczeniami i wzajemnie się od siebie uczyć.

Tematy poruszane w tym roku to: Programowanie, Testowanie, Cyberbezpieczeństwo, HR, Sztuczna inteligencja, Hardware, Nowe technologie, Trendy i zagrożenia branży IT, Rozwój w IT.

W Trójmieście część warsztatów odbędzie się w nowej przestrzeni budynku Wydziału Informatyki PJATK w Gdańsku. Natomiast jednym z prelegentów w tej edycji jest Jakub Wilczyński: UX i UI designer, wykładowca na Wydziale Sztuki Nowych Mediów gdańskiej filii PJATK. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja CODE:ME.