Droga Studentko, Drogi Studencie,

super jest móc się do Was w taki sposób zwracać! Jest nam niezmiernie miło powitać Was w gronie studentów Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Witamy Was serdecznie na tej ekscytującej drodze pełnej nowych wyzwań i możliwości!

Wiemy, jak stresujące mogą być pierwsze dni studiów. Być może zastanawiacie się, gdzie znajdują się poszczególne sale wykładowe, co kryje się pod skrótem „s-ka”, albo jak korzystać z systemu GAKKO. Spokojnie! Każdy student PJATK przechodził przez to samo, co Wy teraz. Dlatego nie bójcie się prosić starszych kolegów i koleżanki o pomoc! Zapoznajcie się też z prezentacją, która była pokazywana podczas Dnia Orientacyjnego. Znajdziecie w niej wszystkie najpotrzebniejsze informacje dot. studiowania w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Wierzymy, że taka potężna dawka wiedzy pomoże Wam w łatwiejszym zaaklimatyzowaniu się w PJATK i pozwoli poczuć się pewniej w nowym środowisku.

Chcesz aktywnie współtworzyć międzynarodową społeczność na naszej uczelni? Masz pomysły na to, jak lepiej zintegrować studentów z różnych krajów? Wypełnij formularz i dołącz do grona PJAIT Students Community! Razem możemy stworzyć bardziej otwarte i przyjazne środowisko dla wszystkich studentów.

Raz jeszcze – witamy Was serdecznie w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych! Wierzymy, że będzie to dla Was czas pełen rozwoju, nowych znajomości i niezapomnianych doświadczeń. Trzymamy za Was kciuki!

Zainteresowany studiami? Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z Działem Rekrutacji, aby otrzymać odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.

rekrutacja@pja.edu.pl