VI Międzynarodowa Konferencja Scena Jutra to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie pełne spotkań z nietuzinkowymi ludźmi z różnych dziedzin sceny – od studentów, przez techników, realizatorów, po artystów i organizatorów kultury z Polski i z zagranicy.

W tym roku wydarzenie podzielone będzie na trzy sceny: spotkania z prelegentami prezentującymi unikalne projekty i rozwiązania techniczne, debaty o najważniejszych aktualnie tematach, m.in. prawie autorskim, AI, ekologii i energooszczędnych technologiach oraz przestrzeń szkoleniowo-doświadczalna z prezentacjami produktowymi.

Na scenach konferencji Scena Jutra pojawią się także związani z PJATK: dr hab. Ewa Salatecka, dziekan Wydziału SNM, dr. hab Jacek Rokosz, wykładowca Wydziału SNM oraz Marta Godzisz, kierowniczka Centrum Kształcenia Podyplomowego i studiów MBA.

Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych w Warszawie jest parterem wydarzenia.