Powoli żegnamy się z wakacjami, a to znaczy, że przed nami… Inauguracja Roku Akademickiego 2023/24!

W tym roku jest to wydarzenie o jeszcze większym znaczeniu dla całej społeczności Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, ponieważ rozpoczynamy nim obchody 30-lecia naszej Uczelni. Swoją obecnością wydarzenie to tradycyjnie uświetnią władze uczelni na czele z Rektorem PJATK dr hab. Jerzym Pawłem Nowackim, prof. PJATK. Specjalny wykład inauguracyjny pt. „Bioinformatyka – nowe perspektywy” wygłosi dr hab., inż. Adam Kuzdraliński, prof. PJATK.

Wszystkie osoby zapraszamy do obejrzenia Inauguracji live poprzez nasz kanał YouTube: https://www.youtube.com/@PJATKtv już 4 października od godz. 15.00.

Studentko, Studencie, czy chciałabyś/chciałbyś wziąć udział w tej uroczystości na żywo?

Jeżeli jesteś zdecydowana/y poinformuj nas o tym w formularzu:

Liczba miejsc ograniczona.

Skontaktujemy się z pierwszymi chętnymi osobami, lecz dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Cenimy Wasze zaangażowanie w wydarzenia z życia uczelni już od pierwszego dnia roku akademickiego.

Do zobaczenia!