Zapraszamy na wyjątkowy koncert japońskiej artystki. Hisako Tachibana to Mistrzyni (shihan) gry na harfie koto oraz na shamisenie, reprezentująca szkołę Miyagi. Od wielu lat gra koncerty indywidualne, jak i współpracuje z różnymi instrumentalistami, a w jej repertuarze znajdują się utwory tradycyjne jak i współczesne. Koncert zostanie wzbogacony wizualizacjami przygotowanymi przez studentkę PJATK, Nataszę Pierzchałę-Suską. Kuratorem koncertu jest prof. Jakub Karpoluk, wykładowca PJATK.

Artystka zagra dwa razy taki sam koncert:
20:00 — I koncert
21:00 — II koncert

Aula A1 bud A, wejście od strony ulicy Koszykowej 86.

Hisako Tachibana – Mistrzyni (shihan) gry na harfie koto oraz na shamisenie reprezentująca szkołę Miyagi, założycielka Szkoły Muzycznej Sakura Okoto. Od wielu lat gra koncerty indywidualne jak i współpracuje z różnymi instrumentalistami (m.in. fortepian, skrzypce, klarnet, flet shinobue), a w jej repertuarze znajdują się utwory tradycyjne jak i współczesne. Od wielu lat tworzy oprawy muzyczne spektakli teatralnych, występowała m.in. w musicalu Sendai Cat (Kot z Sendai) oraz sztuce Dwie kobiety z Krainy Śniegu. Jest autorką muzyki do spektakli Masaoka Shiki: podróż do krainy Michinoku oraz Świat Księcia Promienistego. Występowała m.in. w Japonii, Polsce, Australii, Malezji i Singapurze.

UWAGA! Na koncerty obowiązują zapisy poprzez formularz. Zapisz się na wybraną przez siebie godzinę poprzez poniższy link

Noc Muzeów Illumination 3.0

Wydarzenie jest częścią agendy Nocy Muzeów Illimination 3.0 w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie. Zapraszamy do zapoznania się z całym programem atrakcji, przygotowywanych przez społeczność PJATK!