Filia PJATK w Gdańsku oferuje studia na Wydziale Informatyki, na kierunku informatyka oraz na Wydziale Sztuki Nowych Mediów, na kierunku grafika. Studia prowadzone są w dwóch trybach: stacjonarnym i niestacjonarnym w języku polskim.

Filia może pochwalić się najnowszymi technologiami, wielokulturową społecznością oraz rozwiniętą infrastrukturą dydaktyczną. Jak każda jednostka PJATK, filia nad polskim morzem swoją ofertą edukacyjną odpowiada na potrzeby współczesnego rynku pracy oraz dba w rozwój swoich studentów.

Aby poznać jeszcze więcej zalet studiowania w Filii PJATK w Gdańsku zachęcamy do przeczytania artykułu na stronie nauka.trojmiasto.pl

JUŻ JUTRO dołącz do Q&A z Rekrutacją PJATK i dowiedz się, jak aplikować na najlepszą niepubliczną uczelnię o profilu informatycznym w Polsce!