Publikacja o wydziale SNM

Wydział Sztuki Nowych Mediów jest drugim co do wielkości wydziałem w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Został założony w 2005 roku i od tego czasu przeszedł szeroką transformację i pokonał na swojej drodze wiele wyzwań. Ambitny pomysł połączenia dwóch pozornie odległych dyscyplin – informatyki i sztuk wizualnych zaowocował nowoczesnym, progresywnym i multimedialnym programem, który co roku wysyła w świat setki profesjonalistów.

16 lat historii zostało uchwyconych w pasjonującej publikacji, z której można dowiedzieć się więcej o losach naszego wydziału, poznać naszych profesorów oraz odkryć artystów i instytucje zagraniczne, które współpracują z Polsko-Japońska Akademią Technik Komputerowych. W książce przedstawione są również liczne projekty naszych studentów powstałe w trakcie nauki.