Yoga przy biurku

Drogie Studentki, Drodzy Studenci!

Jeszcze w grudniu zapraszamy Was na kolejną edycję warsztatów w ramach programu Welcome to PJ. Tym razem kontynuujemy świetnie przez Was przyjęte zajęcia z jogi. Specjalnie dla potrzeb zmęczonych siedzeniem przed komputerem pleców przygotowaliśmy dla Was warsztaty Joga za biurkiem!

Do udziału zachęcamy zarówno studentów z Warszawy, jak i Gdańska. Warsztaty odbędą się w języku angielskim i mają na celu integrację międzynarodowej społeczności studentów PJATK oraz wspólną wymianę międzykulturową.

Zajęcia z jogi przy biurku poprowadzi dla Was Magda Niemczuk-Kobosko, nauczycielka jogi RYT-200.

Warsztaty odbędą się 11 grudnia w sobotę (!) o godzinie 12:00 przez program Zoom.

Czas trwania zajęć to 60 minut.
Warsztaty prowadzone będą w języku angielskim.

Jeśli chcesz wziąć udział w zajęciach Joga za biurkiem, wypełnij poniższy formularz:

Nieprzekraczalny termin zgłoszeń na warsztaty to 8 grudnia!