fbpx
Nagrody Prezydenta m.st. Warszawy

Nagrody Prezydenta m.st. Warszawy

Ruszyła siódma edycja Nagrody Prezydenta m.st. Warszawy za prace magisterskie i rozprawy doktorskie. O nagrodę można się ubiegać, jeśli praca została obroniona w 2021 roku i poruszała tematykę Warszawy oraz rozwoju miasta.

Termin nadsyłania zgłoszeń to 29 kwietnia. Na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. należy przesłać formularz zgłoszeniowy wraz z podpisami oraz w wersji edytowalnej, a wymagane w regulaminie załączniki powinny być zapisane w formacie PDF.

W przypadku zgłoszenia przesłanego mailem, gdy łączna objętość przekracza 10 MB, należy zapisać je w postaci linku do plików umieszczonych na dysku internetowym (tzw. chmurze).

Szczegółowe informacje oraz załączniki znajdują się na stronie: https://edukacja.um.warszawa.pl/nagroda-prezydenta

Inicjatywa ma zachęcić młodych badaczy i badaczki, aby włączali się do dialogu na temat tożsamości i rozwoju stolicy. Miasto wspiera zainteresowania badawcze Warszawą dając możliwość zaprezentowania wyników swoich prac szerokiemu gronu odbiorców.

Nagroda główna w kategorii rozpraw doktorskich wynosi 15 tys. złotych, a trzy wyróżnienia po 6 tys. zł. Laureat/ laureatka nagrody głównej za pracę magisterską otrzyma 7 tys. zł, a autorzy/ autorki wyróżnionych prac po 3 tys. zł.