Dzmitry Pisarchyk i Ivan Tsimchyshyn, studenci Wydziału Sztuki Nowych Mediów PJATK przedstawiają relację z drugiej edycji Austrian Game Dev Night zorganizowanej przez Austriackie Forum Kultury. Podczas wydarzenia odbyły się wykłady na temat narracji w grach oraz wykorzystywania w nich nawiązań kulturowych, zaprezentowano tam także grę BEAST:False Prophet!

Studencie/studentko PJATK, interesujesz się game devem i szukasz pierwszego doświadczenia w tworzeniu gier?

Dołącz do naszego wyjątkowego projektu „Dialogue of Civilizations: Poland in Pixels” już latem! Piętnastu studentów z Northeastern University Boston połączy siły z piętnastoma studentami PJAIT na cztery tygodnie, pracując pod nadzorem i kierunkiem ekspertów z branży nad niezależnymi grami reprezentującymi polską kulturę i tożsamość, tutaj na PJATK w Warszawie.

Po zakończeniu projektu, gry zostaną zaprezentowane na GamesCom 2024 w Niemczech, największych targach gier na świecie! Ale to nie wszystko: projekt jest objęty oficjalnym patronatem 11 bit studios i będzie liczony jako akredytowany staż.

Więcej informacji w formularzu zgłoszeniowym!