20. Biennale Sztuki Mediów we Wrocławiu – sukces dyplomantki PJATK

Z radością informujemy, że dyplomowy projekt Pani Madiny Mahomedovey, wykonany pod opieką wykładowcy PJATK mgr Klaudiusza Ślusarczyka oraz Frederika de Blesser z Sint Lucas College w Antwerpii, został zakwalifikowany na wystawę 20. Biennale Sztuki Mediów we Wrocławiu. Wystawa zostanie otwarta w maju . Pani Madina eksperymentowała z interakcją z AI i interpretacją portretu widza przetwarzanego w czasie rzeczywistym przez algorytm.

Serdecznie gratulujemy promotorom oraz Pani Madinie!

Mgr Klaudiusz Ślusarczyk, samemu eksperymentując z nowymi technologiami robotycznymi, prowadzi projekty studentów zainteresowanych połączeniem sztuki i robotyki. Interdyscyplinarna aktywność mgr Klaudiusza Ślusarczyka, osiągnięcia współpracujących z nim studentów i możliwość współpracy z laboratorium badawczym Samuela Bianchini może być interesująca dla wszystkich studentów PJATK.