fbpx
Skład osobowy

Skład osobowy

Kierownictwo
dr. Małgorzata Rzeźnik-Knotek - kierownik SJO PJATK Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
mgr Małgorzata Nowak - Zastępca Kierownika SJO Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
mgr Agnieszka Godlewska – Metodyk Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat
mgr Ewa Maciągowska-Gacek – opieka nad grupami dziennymi Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
mgr Monika Wrześniak- Kalata – opieka nad grupami zaocznymi Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lektorzy języka angielskiego:
mgr Alicja Bawoł
mgr Marta Chomicz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
mgr Anna Maria Jakubowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
mgr Małgorzata Kicana 
mgr Joanna Kohutnicka 
mgr Jolanta Korc-Migoń
mgr Karolina Krajczyńska
mgr Piotr Kosiński
mgr Anna Krysińska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
mgr Monika Kwiatkowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
mgr Anna Łętowska-Mickiewicz
mgr Gary Malloy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
mgr Maciej Rosłan
mgr Tsedale Sawicka
mgr Andrzej Sierański Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
mgr Joanna Szczepanowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
mgr Klaudiusz Ślusarczyk Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
mgr Małgorzata Świerk Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
mgr Paulina Zagrobelna Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lektorzy języka niemieckiego:
mgr Małgorzata Dąbrowska-Kusztal
mgr Agnieszka Kozaczyńska

Lektorzy języka hiszpańskiego:
mgr Dominika Czuba Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
mgr Małgorzata Górska
mgr Małgorzata Madejska-Podsiadło

Lektorzy języka polskiego dla obcokrajowców:
mgr Katarzyna Piórkowska
mgr Zuzanna Reszka
mgr Katarzyna Wnuczko