Program studiów
I stopnia
język Polski, Internetowe
Dostosowany program nauczania
Program nauczania jest dostosowany do jednolitego Europejskiego Systemu Transferu Punktów Kredytowych uzyskiwanych przez studentów na różnych uczelniach (ECTS – European Credit Transfer System). Jest również systematycznie dostosowywany do bieżących trendów, technologii i wymagań rynkowych. W każdym semestrze studenci mają do zrealizowania pulę przedmiotów obowiązkowych, wykłady do wyboru oraz przedmioty specjalizacyjne. Dzięki takim rozwiązaniom studenci mają wpływ na swój rozkład zajęć. Wszystkie zajęcia zakończone zdanym egzaminem i zaliczeniem dają studentowi punkty kredytowe (ECTS).
Zajęcia fakultatywne studenci mogą wybierać wyłącznie w ramach swojego zakresu specjalistycznego. Tematyka prac magisterskich dostosowana jest do zainteresowań studenta.
Nauka na studiach internetowych wygląda następująco:
- Nauka przez Internet poprzez system uczelniany Edux przez cały semestr.
- Sesja egzaminacyjna plus ewentualnie sesja laboratoryjna na koniec semestru na terenie uczelni.
W systemie uczelnianym Edux udostępnione są materiały edukacyjne. Każdego tygodnia student przerabia samodzielnie podany temat oraz realizuje zadania domowe i testy. Nie ma konieczności logowania się do systemu Edux w konkretnym terminie. W trybie online nie są organizowane ani wspólne wykłady, ani ćwiczenia. Materiały edukacyjne mają postać html z dodanymi elementami multimedialnymi.
Kontakt z prowadzącymi odbywa się w formie cotygodniowych, nieobowiązkowych konsultacji na platformie Microsoft Teams a także przy użyciu poczty elektronicznej.
Studia rozpoczynają się od zdalnego szkolenia z zasad korzystania z platformy Edux.
Sesje egzaminacyjne (egzaminy, zaliczenia) oraz sesje laboratoryjne (intensywna realizacja jednego przedmiotu) odbywają się w standardowy sposób na terenie uczelni na koniec każdego semestru. Sesja egzaminacyjna trwa zazwyczaj 4 dni (piątek, sobota, niedziela, poniedziałek), zaś sesja laboratoryjna 4-5 dni (dni robocze i ewentualnie weekend). Obie sesje są ze sobą połączone, tak więc wystarczy przyjechać do Warszawy raz w semestrze na ok. 9 dni.
Przedmioty, które realizowane są na terenie uczelni w ramach sesji laboratoryjnej:
1.Tworzenie start-upów IT TSI.
2.Zaawansowane modelowanie i analiza systemów informatycznych ZMA/Inżynieria lingwistyczna INL (jeden przedmiot do wyboru w zależności od zakresu specjalistycznego).
3.Modelowanie i zarządzanie procesami biznesowymi MZP/Integracja danych i hurtownie danych IDH (jeden przedmiot do wyboru w zależności od zakresu specjalistycznego).
Zainteresowany studiami?
Skontaktuj się z nami!
Skontaktuj się z Działem Rekrutacji, aby otrzymać odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.