Informacje o stypendiach na rok akademicki 2019/2020

Informacje o stypendiach na rok akademicki 2019/2020

W związku z sytuacją zagrożenia epidemicznego Uczelnia przypomina, że mogą Państwo ubiegać się o jednorazową bezzwrotną zapomogę z tytułu trudnej i przejściowej sytuacji życiowej.

W roku akademickim 2019/20 mogą Państwo ubiegać się o trzy rodzaje stypendiów - rektora (za wyniki w nauce lub wyniki plus osiągnięcia artystyczne, sportowe lub naukowe), socjalne (dla studentów w trudnej sytuacji finansowej) lub stypendium dla osób z niepełnosprawnością.

Pierwszy termin składania wniosków mają już Państwo za sobą, w kolejnych miesiącach składają Państwo wnioski w wyznaczonych terminach (link poniżej). Przypominam, że czas składania wniosków o stypendium za wyniki minął 20 października, następny termin będzie w lutym, ale tylko dla tych studentów, którzy rekrutowali się na studia zimą (zaczynali od semestru letniego), co tyczy się głównie studentów informatyki online i studentów II stopnia.

Proszę zwrócić uwagę na dokumentację w przypadku stypendium socjalnego - jeśli mają Państwo dochód na osobę miesięcznie równy lub mniejszy niż 528 zł, powinni Państwo OBOWIĄZKOWO dostarczyć zaświadczenie z ośrodka pomocy społecznej, nawet jeśli nie pozostają Państwo pod pieczą takiego ośrodka. Bez tego zaświadczenia wniosek zostanie odrzucony.

Uwaga, studenci spoza Polski! Proszę pamiętać o tym, że żeby otrzymać stypendium, powinni Państwo spełniać jeden z ośmiu warunków (link poniżej).
Jeśli mają Państwo pytania, proszę o kontakt - osobiście w godzinach pracy dziekanatu lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Terminarz składania wniosków o stypendium

Warunki przyznania stypendium dla obcokrajowców

UWAGA !!! STUDENCI 7 SEMESTRU STUDIÓW STACJONARNYCH NA KIERUNKU INFORMATYKA

Do dnia 6 marca 2020 r., w dziekanacie przyjmowane będą wnioski o przyznanie stypendium naukowego im. prof. Zbigniewa Michalewicza. Stypendium obejmować będzie całkowitą redukcję wpisowego oraz czesnego na studiach stacjonarnych II stopnia - szczegółowe zasady przyznawania stypendium określa regulamin dostępny na stronie www Uczelni https://www.pja.edu.pl/dziekanat/regulaminy-druki

Wniosek dostępny jest w dziekanacie, można go również pobrać stąd (pobierz).

Wszelkie pytania proszę kierować na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.