fbpx
Klub Absolwenta

Klub Absolwenta

There is no translation available.

Dzięki Klubowi absolwenci mają szansę na utrzymanie kontaktów, wymianę doświadczeń, a także współpracę zawodową. 
Chętnie odwiedzają Uczelnię, dzielą się swoją wiedzą z młodszymi kolegami oraz zatrudniają ich do własnych, dobrze prosperujących firm.

Klub Absolwenta ma na celu podtrzymywanie więzi i kontaktów między absolwentami i uczelnią. Każdy, kto ma dyplom lub świadectwo Polsko Japońskiej Akademii Technik Komputerowych (dawniej Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych) może dołączyć do grona członków Klubu. Zapraszamy też do rejestracji do Klubu Absolwenta, dzięki czemu będziemy mieć do Was aktualne kontakty, na które z czasem będziemy wysyłać ciekawe informacje. 

Zapraszamy do kontaktu również osoby, które z jakiś powodów nie obroniły się, ale czują więź z naszą uczelnią, jeżeli będzie Was dużo stworzymy dla kwas Klub Wychowanków PJATK.
Jako Klub Absolwenta PJATK planujemy organizację spotkań, warsztatów oraz innych wydarzeń, a także uruchomienie programów, np. mentoringowych, wzmocnią relacje między absolwentami a społecznością Akademii. Chcemy być dla Was, więc zapraszamy do kontaktu!


A na początek mamy dla Was krótką ankietę, dzięki której zdobędziemy o Was garść niezbędnych informacji i dowiemy się, czego od nas oczekujecie, zatem do dzieła!
Link do ankiety
PL: https://forms.gle/9AjBvi7sdad4UkJNA

 

Dane kontaktowe: 
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. 
https://www.facebook.com/klubabsolwentaPJATK