Przejdź do treści

Poznaj wykładowców studiów Neurozarządzanie  – skuteczne zarządzanie zespołem

100% praktyki! Zajęcia prowadzą eksperci-praktycy z największych firm i instytucji publicznych w Polsce z wieloletnim doświadczeniem w zakresie neurozarządzania oraz skutecznego zarządzanie zespołem.


Prof. Wojciech Glac

Anna Kornacka

O wykładowcy

Neurobiolog, którego wielką pasją jest popularyzacja wiedzy o mózgu. Ma na swoim koncie ponad 600 wykładów popularnonaukowych i warsztatów dla dzieci, młodzieży i dorosłych, od ponad 10 lat organizuje Dni Mózgu w Trójmieście, a za swoją działalność popularyzatorską otrzymał nagrodę Popularyzatora Nauki w prestiżowym konkursie Serwisu Nauka w Polsce PAP i Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Obecnie związany zawodowo i naukowo z Uniwersytetem Gdańskim. Wykładowca akademicki z wieloletnim stażem, ceniony za wyjątkowe zdolności dzielenia się wiedzą oraz zarażanie pasją do neurobiologii.

O wykładowcy

Trenerka kompetencji miękkich, propagatorka zastosowania dorobku neuronauk oraz psychologii społecznej w praktyce biznesowej. Od 2000 r inspiruje i wspiera w rozwoju biznes, administrację i kadrę naukową. Pracuje z kadrą menedżerską różnych branż i sektorów, szkoli, doradza, prowadzi sesje mentoringowe z zakresu skutecznego zarządzania zespołem.

Wykładowczyni akademicka, m.in. na studiach MBA dla branży IT przy Polsko Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie.

Zarządza placówkami edukacyjnymi: właścicielka firmy szkoleniowej Publico oraz prezeska zarządu Eduteki sp. o.o. Prezeska zarządu Związku Pracodawców Pomorza Zachodniego, członkini Rady Głównej Konfederacji Lewiatan, przewodnicząca Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego w Województwie Zachodniopomorskim, członkini Rady Rozwoju Obszaru Gospodarczego Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Pasjonatka zagadnień związanych z komunikacją, władzą i neuronaukami, autorka licznych artykułów poświęconych skutecznej komunikacji, autorka bloga neurozarządzanie.pl, inicjatorka i kierowniczka pierwszych w Polsce studiów podyplomowych pn. neurozarządzanie (przy PJATK).


Paweł Noculak

dr Adam Flamma

O wykładowcy

Absolwent Psychologii Pracy i Organizacji na UAM, Edukacji Psychologicznej na SWPS, konsultingu Gestalt w organizacjach – EAGT i Szkoły Pomocy Psychologicznej. Coach, mentor, facylitator, project manager, akredytowany konsultant: KornFerry Management Styles i Extended DISC. W trakcie szkolenia w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt.

Większość doświadczenia zawodowego to HR’owe wsparcie sieci dystrybucji (w tym placówek partnerskich) jednego z największych komercyjnych banków w Polsce. Głównie w funkcjach: rekrutacji, doradztwa, prowadzenia warsztatów dla menedżerów – w roli HR Biznes Partnera, następnie menedżera rozwoju.

Zbudował centrum eksperckie w zakresie rozwoju, onboardingu i performance management – proponując w skali całej organizacji rozwiązania dla doradców bankowych i ich przełożonych. Stąd doświadczenie zarówno w roli wykonawczej, jak osoby projektującej, wdrażającej i zarządzającej procesem w skali całej organizacji.

Posiada także doświadczenie HR pracy w firmie produkcyjnej branży automotive. Obecnie jako HR Biznes Partner rozwija funkcje miękkiego HR w grupie dealerskiej marek VW.

O wykładowcy

Groznawca, doktor nauk humanistycznych specjalizujący się w grach, wykładowca akademicki i trener; specjalizuje się w storytellingu, game designie, technikach gamifikacji oraz kulturowych aspektach tworzenia gier. Prezes Stowarzyszenia Badania i Rozwoju Gier GameUP, a także CEO studia Astrolabe Stories. Od lat zajmuje się propagowaniem wiedzy o branży gier oraz networkingiem placówek edukacyjnych z branżą game dev. Autor m.in. książek Wiedźmin. Historia fenomenu i Akcja jest kobietą. Lara Croft oraz inne bohaterki gier akcji i przygodowych typu point and click z lat 1996-2018.


dr Agnieszka Wierzbicka

Katarzyna Zając – Malinowska

O wykładowcy

dr n. med. – diagnostka laboratoryjna, asystentka ZDL Szpitala Wojewódzkiego w Szczecinie, adiunkt WSIE Szczecin, absolwentka studiów biologicznych oraz studiów podyplomowych z analityki medycznej, dietetyki, zarządzania w oświacie, higieny i epidemiologii, oraz szkoły podoficerskiej w Łodzi.

Przez 5 lat pracowała w Policji  w laboratorium kryminalistycznym, gdzie zajmowała się profilowaniem DNA /chemią kryminalistyczną.

Na co dzień pracuje w szpitalu, gdzie zajmuje się immunologią kliniczną, a także diagnostyką ogólną, od wielu lat wykłada przedmioty o tematyce medycznej i ogólnomedycznej.

Jej pasją jest historia, dlatego wykłady stara się wzbogacać historią medycyny w Polsce i na świecie, dużą wagę przywiązuje także do bezpieczeństwa i higieny pracy a także do tematyki zapobiegania zakażeniom i profilaktyki zdrowotnej.

O wykładowcy

Certyfikowana tutor, filololożka angielska z ponad 20-letnim doświadczeniem w edukacji, brainolożka – ekspertka zarządzania dobrostanem. Dyrektorka Niepublicznego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli „Sensos”. Prowadzi komercyjną placówkę edukacyjną „Pracownia Kompetencji”,  w której wspiera nastolatki i dorosłych w rozwijaniu kompetencji uczenia się i odporności psychicznej. Pracuje z liderami w branży edukacyjnej, projektuje narzędzia psychoedukacyjne i gry szkoleniowe. Współautorka metody Happy Me™ oraz innowacyjnego programu rozwijania kompetencji przyszłości dla dzieci i młodzieży. Pasjonatka uczenia się, ze szczególnym uwzględnieniem tego, jak aktualna wiedza o mózgu i zachodzących w nim procesach wpływa na poprawę jakości życia osobistego i zawodowego.


Bartosz Bobrowicz

Anna Brulińska

O wykładowcy

Fizjoterapeuta, założyciel i właściciel firmy „Rehabilitacja Bartosz Bobrowicz”, profesjonalista z długoletnim doświadczeniem w branży rehabilitacyjnej. Dyplomowany terapeuta manualny oraz specjalista w rehabilitacji ortopedycznej, posiada solidne wykształcenie medyczne oraz liczne certyfikaty, co pozwala mu świadczyć wysokiej jakości usługi w dziedzinie fizjoterapii. Dodatkowo, ukończone kursy z zakresu diagnostyki i terapii różnych obszarów ciała. Współpracuje z takimi renomowanymi klubami sportowymi jak: GSPR Gorzów, Pretorian (Międzynarodowy Klub Sportów Walki), Kotwica Kołobrzeg, Gwardia Koszalin oraz z żużlowcem Pawłem Hlibem.
Laureat nagrody „TOP 100 of Poland” w 2022 roku

O wykładowcy

Facilitatorka, trenerka, coach i change managerka. Posiada ponad 20 letnie doświadczenie w pracy jako HR manager w instytucjach finansowych (ING, Citibank, Pekao SA), wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zmian w organizacjach oraz dostarczaniu programów rozwojowych i talentowych oraz kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z indywidualnymi klientem jako coach i terapeutka.

Jako konsultantka, facilitatorka, trenerka i coach pracowała między innymi z: Budimex SA, AccorInvest, Orbis, UBS, BNP Paribas, Hochland, CD Project, Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę, PKP SA, Atos, OBI, Ringier Axel Springer, Alior Bank, Pekao SA.

Specjalizuje się w projektowaniu systemowych rozwiązań rozwojowych wspierających realizację celów biznesowych, pracy z zespołami w obliczu trudności komunikacyjnych lub konfliktów, programach rozwoju przywództwa oraz programach dla sukcesorów i osób o wysokim potencjale.

Bliski jest jej temat wspierania innowacyjności w organizacji i zmianą postaw pracowników w tym zakresie.

Wspiera klientów w procesach wdrażania zmian oraz podwyższania efektywności działania organizacji. Prowadziła projekty restrukturyzacyjne związane z optymalizacją zatrudnienia, łączenia firm, rozszerzaniu zakresu działania firm, wdrażania systemów IT, usprawniania procesów i nowych metod pracy.

Jest wykładowczynią na studiach podyplomowych Przywództwo Przyszłości na SGH w Warszawie.

Ukończyła psychologię na SWPS i socjologię na UW oraz podyplomowe studia z psychotraumatologii na SWPS.  Jest Change Managerką certyfikowaną przez PROSCI, posiada również certyfikat coacha ICC i ORSC (Organisational Relationship & System Coaching). Ukończyła Szkołę Trenerów TROP, Advanced Facilitation Skills oraz roczne Studium Dialogu Motywującego, liczne szkolenia z zastosowania analizy transakcyjnej w organizacjach, a także kilkumiesięczny Intensywny Kurs NVC.


Katarzyna Moskal

O wykładowcy

Logopeda, logopeda medialna i trenerka emisji głosu.

Absolwentka m.in. Podyplomowych Studiów Emisji Głosu na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie oraz Podyplomowych Studiów Logopedii Medialnej na Uniwersytecie Gdańskim.  Prowadzi indywidualne i grupowe zajęcia z emisji i higieny głosu, kultury żywego słowa oraz dykcji dla przedstawicieli różnych zawodów: nauczycieli, trenerów, menedżerów, handlowców, ludzi mediów, dziennikarzy, polityków, rzeczników prasowych, a także pracowników działów obsługi klienta czy call center.  Prowadziła szkolenia dla wielu firm i instytucji państwowych.

W swojej pracy szczególny nacisk kładzie na wpływ brzmienia głosu i sposobu mówienia na kształtowanie wizerunku osób zawodowo posługujących się głosem i występujących publicznie oraz na naukę chronienia głosu przed jego nadmierną eksploatacją.  Uczyła emisji głosu studentów studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Komunikowania, Politologii i Stosunków Międzynarodowych w Warszawie, a także prowadziła zajęcia dla wykładowców Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, Politechniki Wrocławskiej oraz innych uczelni prywatnych w Polsce (Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu i w Poznaniu, Dolnośląska Szkoła Wyższa). Prowadzi także w TVP indywidualne konsultacje z zakresu logopedii medialnej dla dziennikarzy redakcji informacyjnych.


Spotkanie z kierownikami studiów podyplomowych

Nikt nie opowie o studiach proponowanych przez Centrum Kształcenia Podyplomowego lepiej niż ci, którzy je stworzyli. Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania rozmów z kierownikami studiów podyplomowych oraz studiów MBA (w tym kierownikiem CKP Panią Martą Godzisz), które przeprowadziła Pani Aleksandra Szyr.