Przejdź do treści

Informacje ogólne

Ważne wydarzenia

Opis studiów

Neurozarządzanie to studia nowatorskie i bezkonkurencyjne na polskim rynku. Celem studiów jest wyposażenie menedżerów w wiedzę odnoszącą się do rzetelnych, najnowszych wyników badań nad mózgiem i wskazanie oraz przećwiczenie, jak tę wiedzę można efektywnie zastosować w praktyce menedżerskiej

Pod okiem naukowców i najlepszych praktyków z zakresu neuronauk, neurozarządzania, zarządzania oraz psychologii, poznasz fascynujący świat ludzkich możliwości, ale i ograniczeń i zdobędziesz unikatowe, specjalistyczne kompetencje, która pozwolą ci rozwijać swoją ścieżkę kariery menedżerskiej. To jedyne na polskim rynku studia z zakresu neurozarządzania dlatego zdobyte tu umiejętności i kompetencje mogą być Twoją dużą przewagą konkurencyjną.


Do kogo są kierowane studia?

Studia są adresowane do menedżerów z minimum rocznym stażem pracy.


Gdzie pracują absolwenci?

  • w dużych firmach na stanowiskach menedżerskich
  • w firmach w działach handlowych, komunikacji HR, PR, marketingu
  • w agencjach pracy, agencjach doradczych i brandingowych
  • w agencjach marketingowych i PR
  • prowadzą własne firmy 

Godziny otwarcia

Poniedziałek 8.00–17.00
Wtorek 8.00–17.00
Środa 8.00–17.00
Czwartek 8.00–17.00
Piątek 8.00–16.00


Kontakt

Biuro Studiów Podyplomowych
pokój nr 17
tel. (+48) 512 497 506
tel. (+48) 504 640 530
tel. (+48) 22 58 44 597

e-mail: podyplomowe@pja.edu.pl
ul. Koszykowa 86
02-008 Warszawa

Centrum Kształcenia Podyplomowego

Obsługa kandydatek i kandydatów na studia w PJATK odbywa się stacjonarnie, telefonicznie i mailowo.

Dokumenty można dostarczać drogą elektroniczną – wgrywając skany na swoim indywidualnym koncie rekrutacyjnym.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych osób rekrutujących się na studia w PJATK

Kierownik Studiów Podyplomowych Neurozarządzanie:
Anna Kornacka 
e-mail: a.kornacka@pjwstk.edu.pl


Co wyróżnia te studia? Z czym z nich wychodzisz?

Kadra
Zajęcia prowadzą naukowcy oraz eksperci-praktycy z wieloletnim, unikalnym doświadczeniem w zakresie neurozarządzania (skutecznego zarządzania przyjaznemu mózgowi).

Praktyka
Dzięki partnerom merytorycznym kierunku oraz kadrze złożonej z wykładowców -praktyków możemy zapewnić Słuchaczom optymalne proporcje pomiędzy teorią a praktyką. W programie studiów przewidzieliśmy dużo zajęć warsztatowych umożliwiających szybkie przećwiczenie i zweryfikowanie omawianych zagadnień.


Networking
Biznes to relacje. Całe studia zaplanowaliśmy tak, aby czas na nich spędzony Słuchacze mogli wykorzystać nie tylko na zdobywanie wiedzy i umiejętności, ale również na zawiązanie cennych relacji biznesowych. Ponadto w trakcie całych studiów jak i po ich ukończeniu będziesz mieć możliwość utrzymywać żywy kontakt ze słuchaczami i wykładowcami wszystkich edycji i być na bieżąco z nowinkami z zakresu neurozarzadzania czy szerzej – neuronauk.

Konkret
Absolwent studiów, dzięki poznaniu mechanizmów (możliwości i ograniczeń) funkcjonowania mózgu dorosłego człowieka będzie potrafił udoskonalić swój styl zarządzania, motywowania, planowania i organizowania czasu i zadań tak, aby stworzyć jak najbardziej efektywny zespół. To jedyne na polskim rynku studia z zakresu neurozarządzania uwzględniające specyfikę branży IT dlatego zdobyte tu umiejętności i kompetencje mogą być Twoją dużą przewagą konkurencyjną.

Spotkanie z kierownikami studiów podyplomowych

Nikt nie opowie o studiach proponowanych przez Centrum Kształcenia Podyplomowego lepiej niż ci, którzy je stworzyli. Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania rozmów z kierownikami studiów podyplomowych oraz studiów MBA (w tym kierownikiem CKP Panią Martą Godzisz), które przeprowadziła Pani Aleksandra Szyr.