Przejdź do treści

Informacje ogólne

Ważne wydarzenia

Opis studiów

Zarządzanie Cyberbezpieczeństwem to studia podyplomowe odpowiadające na dużą potrzebę zarówno sektora prywatnego jak i publicznego dotyczącą profesjonalnych kadr  w obszarze cyberbezpieczeństwa z przekrojowymi i komplementarnymi kompetencjami.


Dlatego właśnie przygotowaliśmy program studiów tak, aby ich Absolwent zdobył kwalifikacje menadżera ds. zarządzania cyberbezpieczeństwem w przekrojowym i bardzo szerokim ujęciu –  od aspektów prawnych, regulacyjnych, poprzez techniczne (z zakresu IT), informatyki śledczej, identyfikacji zagrożeń aż po kompetencje miękkie (często kluczowe w zarzadzaniu bezpieczeństwem informacji) takich jak: rozpoznawanie dezinformacji i manipulacji, wykrywanie kłamstw, komunikacja i zarządzanie sytuacją kryzysową czy elementów cyberpsychologii.


Pod okiem ekspertów – praktyków z największych firm i instytucji w Polsce z wieloletnim doświadczeniem w zakresie zarządzania cyberbezpieczeństwem, prawa, zarządzania informacją w organizacji,  zarządzania sytuacją kryzysową czy tez wywiadu gospodarczego zdobędziesz lub wzmocnisz umiejętności pozwalające na skuteczne zarządzanie bezpieczeństwem informacji w organizacji w sektorze prywatnym i publicznym.


Godziny otwarcia

Poniedziałek 8.00–17.00
Wtorek 8.00–17.00
Środa 8.00–17.00
Czwartek 8.00–17.00
Piątek 8.00–16.00


Kontakt

Biuro Centrum Kształcenia Podyplomowego
pokój nr 17
tel. (+48) 512 497 506
tel. (+48) 504 640 530
tel. (+48) 22 58 44 597

e-mail: podyplomowe@pja.edu.pl
ul. Koszykowa 86
02-008 Warszawa

Centrum Kształcenia Podyplomowego

Obsługa kandydatek i kandydatów na studia w PJATK odbywa się stacjonarnie, telefonicznie i mailowo.

Dokumenty można dostarczać drogą elektroniczną – wgrywając skany na swoim indywidualnym koncie rekrutacyjnym.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych osób rekrutujących się na studia w PJATK

Kierownik studiów podyplomowych zarządzanie cyberbezpieczeństwem:
Anna Kornacka 
e-mail: a.kornacka@pjwstk.edu.pl


Do kogo kierowane są te studia?

Studia są adresowane do osób, które chcą rozszerzyć swój wachlarz kompetencji zawodowych i zdobyć unikatową i obecnie wysoko cenioną na rynku pracy specjalizację. Zapraszamy osoby zainteresowane praktycznymi aspektami zarządzania cyberbezpieczeństwem w sektorze prywatnym i publicznym. Po tych studiach zyskujesz kompetencje Menedżera ds. zarządzania cyberbezpieczeństwem w organizacji.

Po ukończeniu studiów absolwent uzyskuje kompetencje menedżera ds. zarządzania cyberbezpieczeństwem.


Absolwenci tego kierunku pracują najczęściej:

  • w dużych firmach na samodzielnych menedżerskich stanowiskach; jako pełnomocnicy zarządu ds. cyberbezpieczeństwa, audytorzy wewnętrzni
  • w instytucjach publicznych jako menedżerowie ds. zagrożeń cybernetycznych, specjaliści ds. bezpieczeństwa informacji
  • w dużych organizacjach w sektorze prywatnym i publicznym jako konsultanci ds. zarządzania ryzykiem, bezpieczeństwa informacji, cyberbezpieczeństwa
  • w charakterze konsultantów i doradców oraz zakładają własne firmy.

Kadra
Zajęcia prowadzą eksperci-praktycy z największych firm i instytucji publicznych w Polsce z wieloletnim doświadczeniem w zakresie zarządzania cyberbezpieczeństwem, prawa, zarządzania informacją w organizacji,  zarządzania sytuacją kryzysową czy tez wywiadu gospodarczego.

Praktyka
Dzięki merytorycznym partnerom kierunku studiów oraz kadrze złożonej z wykładowców -praktyków możemy zapewnić Słuchaczom optymalne proporcje pomiędzy teorią a praktyką. W programie studiów przewidzieliśmy dużo zajęć warsztatowych umożliwiających szybkie przećwiczenie i zweryfikowanie omawianych zagadnień.

Networking
Biznes to relacje. Całe studia zaplanowaliśmy tak, aby czas na nich spędzony Słuchacze mogli wykorzystać nie tylko na zdobywanie wiedzy i umiejętności, ale również na zawiązanie cennych relacji biznesowych. Ponadto w trakcie całych studiów jak i po ich ukończeniu będziesz mieć możliwość utrzymywać żywy kontakt ze słuchaczami i wykładowcami wszystkich edycji i być na bieżąco z nowinkami dotyczącymi zarządzania cyberbezpieczeństwem w biznesie i sektorze publicznym.

Konkret
Absolwent studiów zdobędzie kwalifikacje i umiejętności menadżera z obszaru zarządzanie cyberbezpieczeństwem w przekrojowym i bardzo szerokim ujęciu –  od aspektów prawnych, regulacyjnych, poprzez techniczne (z zakresu IT), informatyki śledczej aż po kompetencje miękkie (często kluczowe w zarzadzaniu bezpieczeństwem informacji) takich jak: rozpoznawanie dezinformacji i manipulacji, wykrywanie kłamstw, komunikacja i zarządzanie sytuacją kryzysową czy elementów cyberpsychologii.


Spotkanie z kierownikami studiów podyplomowych

Nikt nie opowie o studiach proponowanych przez Centrum Kształcenia Podyplomowego lepiej niż ci, którzy je stworzyli. Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania rozmów z kierownikami studiów podyplomowych oraz studiów MBA (w tym kierownikiem CKP Panią Martą Godzisz), które przeprowadziła Pani Aleksandra Szyr.