Przejdź do treści

Informacje ogólne

Ważne wydarzenia

Opis studiów

Umiejętność wzmacniania wizerunku firmy jako atrakcyjnego pracodawcy jest obecnie niezwykle pożądaną kompetencją, zwłaszcza w branży IT, w której konkurencja o dobrych pracowników jest niezwykle intensywna. Na studiach podyplomowych z zakresu EB w branży IT podchodzimy kompleksowo do employer brandingu, badań marki, budowania strategii, zaangażowania pracowników oraz doboru i wdrożenia narzędzi marketingowych.


Pod okiem najlepszych praktyków z zakresu marketingu i HR w Polsce nauczysz się tworzenia strategii zarządzania marką pracodawcy branży IT, poznasz zasady stosowania narzędzi komunikacyjnych, PR-owych i brandingowych, w realizowaniu tej strategii. Zdobędziesz unikatowe i specjalistyczne kompetencje, która pozwolą ci rozwijać swoją ścieżkę kariery. To jedyne na polskim rynku studia uwzględniające specyfikę branży IT w budowaniu wizerunku pracodawcy dlatego zdobyte tu umiejętności i kompetencje mogą być Twoją dużą przewagą konkurencyjną.


Program opracowaliśmy tak, aby zapoznać Słuchaczy z jak najszerszym zakresem merytorycznym EB uwzględniając najnowsze trendy i specyfikę branży IT, jak również, aby umożliwić praktyczne przećwiczenie wielu poruszanych tematów.


Godziny otwarcia

Poniedziałek 8.00–17.00
Wtorek 8.00–17.00
Środa 8.00–17.00
Czwartek 8.00–17.00
Piątek 8.00–16.00


Kontakt

Biuro Studiów Podyplomowych
pokój nr 17
tel. (+48) 512 497 506
tel. (+48) 504 640 530
tel. (+48) 22 58 44 597

e-mail: podyplomowe@pja.edu.pl
ul. Koszykowa 86
02-008 Warszawa

Centrum Kształcenia Podyplomowego

Obsługa kandydatek i kandydatów na studia w PJATK odbywa się stacjonarnie, telefonicznie i mailowo.

Dokumenty można dostarczać drogą elektroniczną – wgrywając skany na swoim indywidualnym koncie rekrutacyjnym.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych osób rekrutujących się na studia w PJATK

Kierownik Studiów Podyplomowych Employer branding w branży IT:
Anna Kornacka 
e-mail: a.kornacka@pjwstk.edu.pl


Do kogo są kierowane studia?

Absolwent studiów będzie potrafił przygotować kompleksową strategię employer branding dla firmy z branży IT oraz zaprojektować kampanie wspierające wizerunek pracodawcy w branży IT. To jedyne na rynku studia uwzględniające specyfikę branży IT dlatego zdobyte tu umiejętności i kompetencje mogą być Twoją dużą przewagą konkurencyjną.


Studia są adresowane do osób, które chcą rozszerzyć swój wachlarz kompetencji zawodowych i zdobyć unikatową i wysoko cenioną na rynku pracy specjalizację. Zapraszamy przede wszystkim specjalistów, managerów, ze szczególnym uwzględnieniem pracowników działów HR, marketingu oraz PR.


Absolwenci tego kierunku pracują najczęściej:

  • w dużych firmach branży IT, w działach komunikacji, EB, HR, PR lub marketingu,
  • w agencjach pracy, agencjach doradczych i brandingowych,
  • w agencjach marketingowych i PR,
  • w charakterze konsultantów i doradców oraz zakładają własne firmy.

Co wyróżnia te studia? Z czym z nich wychodzisz?

Kadra
Zajęcia prowadzą eksperci-praktycy z wieloletnim, unikalnym doświadczeniem w zakresie marketingu dla branży IT, projektów employer brandingowych, HR, strategii społecznej odpowiedzialności biznesu, zarzadzania, komunikacji czy PR.

Praktyka
Dzięki biznesowym partnerom kierunku tych studiów oraz kadrze złożonej z wykładowców -praktyków, możemy zapewnić Słuchaczom optymalne proporcje pomiędzy teorią a praktyką. W programie studiów przewidzieliśmy dużo zajęć warsztatowych umożliwiających szybkie przećwiczenie i zweryfikowanie omawianych zagadnień.

Networking
Biznes to relacje. Całe studia zaplanowaliśmy tak, aby czas na nich spędzony Słuchacze mogli wykorzystać nie tylko na zdobywanie wiedzy i umiejętności, ale również na zawiązanie cennych relacji biznesowych. Ponadto w trakcie całych studiów jak i po ich ukończeniu będziesz mieć możliwość utrzymywania żywego kontaktu ze słuchaczami i wykładowcami wszystkich edycji, jak również bycia na bieżąco z nowinkami i trendami EB w branży IT.

Elastyczność i komfort
Wiemy, że wiedzę i umiejętności zdobywa się najowocniej w odpowiednich warunkach dlatego nasze zajęcia odbywają się zarówno w formie zdalnej (oszczędzając czas i energię) jak i stacjonarnie (umożliwiając nawiązanie i podtrzymanie relacji, pełniejszą wymianę doświadczeń).

Spotkanie z kierownikami studiów podyplomowych

Nikt nie opowie o studiach proponowanych przez Centrum Kształcenia Podyplomowego lepiej niż ci, którzy je stworzyli. Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania rozmów z kierownikami studiów podyplomowych oraz studiów MBA (w tym kierownikiem CKP Panią Martą Godzisz), które przeprowadziła Pani Aleksandra Szyr.