Przejdź do treści

Poznaj wykładowców studiów Cyberbezpieczeństwo dla Liderów w IT

Wykładowcy studiów Cyberbezpieczeństwo dla Liderów w IT to specjaliści w swoich dziedzinach, którzy ogromne doświadczenie praktyczne przekładają na pracę ze Słuchaczami.


Kamil Wiśniewski

O wykładowcy:

ceniony ekspert od CyberBezpieczeństwa, posiadający 25-letnie doświadczenie zawodowe w IT z czego 20 lat w obszarach bezpieczeństwa informacji i CyberBezpieczeństwa. Przez wiele lat doradzał bezpośrednio Klientom w zakresie strategii CyberBezpieczeństwa oraz nadzorował realizację projektów związanych z CyberBezpieczeństwem w różnych branżach, w Europie i Ameryce.

Dowiedz się więcej

Doświadczenie zdobywał m.in. w firmach takich jak DXC Technology, Hewlett-Packard Enterprise/Hewlett-Packard, Procter & Gamble oraz Mars Incorporated .W przeszłości pełnił funkcję doradcy technicznego Komisji Europejskiej ds. systemów Schengen z ramienia Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz członka Zespołu Cyberbezpieczeństwa przy Polskiej Izbie Informatyki i Telekomunikacji. Absolwent kierunku Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Warszawskiej.


Cezary Bartsch

O wykładowcy:

jest doświadczonym ekspertem ds. CyberBezpieczeństwa z ponad dwudziestoletnim stażem, specjalizującym się w rozwiązaniach SIEM, infrastrukturze IT, analizie ryzyka oraz architekturze bezpieczeństwa. Jego kariera zawodowa obejmuje pracę w globalnie rozpoznawalnych firmach, takich jak Hewlett Packard Enterprise, IBM, SABIC. Obecnie jest niezależnym konsultantem ds. bezpieczeństwa.

Dowiedz się więcej

zdobywał bogate i wszechstronne doświadczenie, wdrażając zaawansowane rozwiązania bezpieczeństwa w wielu sektorach, jak przemysł naftowo-gazowy, usługi finansowe oraz telekomunikacja. Posiada bogate doświadczenie w realizacji projektów w regionie Bliskiego Wschodu. Z powodzeniem kierował zespołami w realizacji dużych projektów, takich jak implementacja rozwiązań SIEM czy kompleksowe podnoszenie standardów bezpieczeństwa IT.


Łukasz Bielawski

O wykładowcy:

Ekspert rekrutacji z ponad 10 letnim doświadczeniem w realizowaniu projektów rekrutacyjnych z obszaru CyberBezpieczeństwa, IT oraz Financial Risk Management dla korporacji oraz SME. Pasjonat nauk humanistycznych, psychologii sprzedaży i psychologii biznesu. Praktykuje holistyczne podejście do rekrutacji skupione na kliencie, kandydacie, aspektach technicznych, miękkich oraz komunikacji i relacjach.

Dowiedz się więcej

Doradzał firmom w wyborze rozwiązań z zakresu CyberBezpieczeństwa i pomagał budować zespoły w obrębie tych rozwiązań. Zawodowo skoncentrowany wokół ryzyk IT i ryzyk finansowych oraz dostarczenia organizacjom zasobów ludzkich celem ograniczania tych ryzyk. Zdobywał doświadczenie u integratorów IT, agencji rekrutacyjnych i outsourcingowych, międzynarodowych grupach bankowych oraz w NASK budując zespół do jednego z największych infrastrukturalnych projektów w Polsce – OSE. Obecnie prowadzi CyberSquare, firmę rekrutacyjną z obszaru CyberBezpieczeństwa, z misją dostarczania najwyższych kompetencji i standardów pracy w rekrutacji w Polsce. Od kilku lat zaangażowany w międzynarodowe rekrutacje z Ameryki Płd, Azji, Afryki i EU. Absolwent Uniwersytetu Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, Polsko Japońskiej Akademii Technik Komputerowych oraz studiów MBA na Politechnice Białostockiej. Pasjonat Chin


Marcin Mikoda 

O wykładowcy:

Ponad 17 lat doświadczenia w projektowaniu i wdrażaniu systemów zabezpieczeń infrastruktury IT. Ekspert i konsultant z zakresu usług infrastruktury klucza publicznego, szyfrowania i ochrony danych przed wyciekiem, zabezpieczania stacji końcowych i silnego uwierzytelniania z wieloletnim praktycznym doświadczeniem wdrożeniowym. Od wielu lat pracownik sektora finansowego w roli managera zespołów reagowania na incydenty bezpieczeństwa, zarządzania ryzykiem operacyjnym i compliance oraz zarządzania kontrolami bezpieczeństwa IT. Aktualnie zarządza międzynarodowym zespołem Regulatory Watch, Policies and Controls w firmie Euroclear.


Kamil Muniak

O wykładowcy:

radca prawny, posiada ponad 20 letnie doświadczenie we współpracy z wiodącymi instytucjami finansowymi i ubezpieczeniowymi: bankami, fintechami, faktorami, ubezpieczycielami, funduszami inwestycyjnymi w Polsce i zagranicą. Specjalizuje się m.in. w aspektach prawnych CyberBezpieczeństwa, w zakresie działania instytucji finansowych, ubezpieczeniowych, podmiotów regulowanych oraz spółek giełdowych. Posiada doświadczenie w implementowaniu rozwiązań cyber w interdyscyplinarnych zespołach specjalistów. Doradca prawny ISACA Polska. Jest członkiem AIDA Polska. Współpracował z KNF oraz z czołowymi firmami audytorskimi. Brał udział w pracach ZBP, PZF, PIU.


Witold Rychłowski 

O wykładowcy:

Pracuje jako trener, instruktor i konsultant. Doświadczenie zawodowe budował pracując na stanowiskach menedżerskich w firmach Philips i Sony. Dziś aktywnie uczestniczy w procesach negocjacyjnych i mediacyjnych pracując zarówno z organizacjami i firmami, jak i osobami indywidualnymi.Wykładowca akademicki. Autor i tłumacz książek z zakresu pracy z konfliktem. W wolnym czasie praktykuje i popularyzuje Kyudo, tradycyjne łucznictwo japońskie.


Spotkanie z kierownikami studiów podyplomowych

Nikt nie opowie o studiach proponowanych przez Centrum Kształcenia Podyplomowego lepiej niż ci, którzy je stworzyli. Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania rozmów z kierownikami studiów podyplomowych oraz studiów MBA (w tym kierownikiem CKP Panią Martą Godzisz), które przeprowadziła Pani Aleksandra Szyr.