Ważne wydarzenia

Opis studiów

Celem studiów Content Marketing i zarządzanie produkcją multimedialną jest wykształcenie profesjonalistów w dziedzinie content marketingu i zarządzania zespołem twórców treści multimedialnych. Absolwenci studiów będą dysponować wiedzą na temat najnowszych trendów i narzędzi w obszarze social mediów, zarządzania produkcją treści multimedialnych oraz ich dystrybucji.

Program kierunku obejmuje zagadnienia związane z m.in. komunikacją i sprzedażą przy pomocy treści i social mediów, produkcją multimedialną, prowadzeniem biznesu w internecie i marketingiem w czasie rzeczywistym (real-time marketing).

Poniedziałek 8.00–17.00
Wtorek 8.00–17.00
Środa 8.00–17.00
Czwartek 8.00–17.00
Piątek 8.00–16.00

Biuro Studiów Podyplomowych
pokój nr 17
tel. (+48) 512 497 506
tel. (+48) 504 640 530
tel. (+48) 22 58 44 597

e-mail: podyplomowe@pja.edu.pl
ul. Koszykowa 86

Centrum Kształcenia Podyplomowego

Obsługa kandydatek i kandydatów na studia w PJATK odbywa się stacjonarnie, telefonicznie i mailowo.

Dokumenty można dostarczać drogą elektroniczną – wgrywając skany na swoim indywidualnym koncie rekrutacyjnym.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych osób rekrutujących się na studia w PJATK

Kierownik Studiów Podyplomowych Content marketing i zarządzanie produkcją multimedialną:
Krzysztof Górlicki
e-mail: k.gorlicki@pjwstk.edu.pl

Do kogo są kierowane studia?

Studia adresowane są do:

• absolwentów studiów technicznych, którzy chcą poszerzyć swoje kompetencje w zakresie internetowego marketingu treści;
  • menedżerów i pracowników działów marketingu i promocji, którzy chcą podnieść swoje umiejętności i kompetencje w zakresie social media i content marketingu;
  • pracowników i właścicieli agencji reklamowych, marketingowych oraz Public Relations, którzy pragną poszerzyć zakres posiadanej wiedzy;
  • pracowników instytucji państwowych chcących rozwinąć obecność macierzystych instytucji w mediach społecznościowych i internecie;
  • właścicieli prywatnych firm lub osób planujących założyć własną działalność i promować swoje produkty lub usługi w social mediach.

Absolwenci tego kierunku najczęściej:

• pracują na stanowiskach dyrektorów lub managerów działów marketingu i promocji,
  • zarządzają agencjami marketingowymi,
  • kierują redakcjami producentów treści lub sami produkują treści na potrzeby własnej firmy lub organizacji.

Merytoryka
Program opracowaliśmy tak, aby zwrócić uwagę na szeroki zakres wykorzystania content marketingu i dziedziny, których ma zastosowanie zarządzanie produkcją multimedialną.

Wiedza i Praktyka
Zajęcia, aby lepiej zrozumieć niektóre zagadnienia, będą miały formę wykładów i praktycznych warsztatów

Networking
Dzięki różnorodności branży z których pochodzą Słuchacze oraz kontaktu z Wykładowcami – Praktykami w swoim zawodzie  studia te dają możliwość nawiązania cennych relacji biznesowych.

Wartość dodana
Po ukończeniu tych studiów będziesz:

• analizować trendy i agendy newsowe,
  • zarządzać zespołem producentów treści,
  • wykorzystywać social media do ich dystrybucji,
  • korzystać z technologii wykorzystywanej w komunikacji marketingowej, sprzedaży oraz budowania marki.

Dlaczego warto?

Oto siedem powodów, dlaczego warto podjąć studia w zakresie Content Marketingu i Zarządzania Produkcją Multimedialną

1. Wiedza z zakresu nowoczesnego marketingu: Content marketing to obecnie jeden z kluczowych elementów strategii marketingowych wielu firm. Poznanie technik tworzenia, promowania i analizy efektywności treści jest niezwykle cenne w dynamicznym świecie cyfrowym.

2. Rozumienie złożoności multimediów: Studia pozwalają zgłębić różnorodne formy treści multimedialnych, takie jak wideo, grafika, podcasty, infografiki, co daje studentom możliwość wykorzystania różnorodnych narzędzi i platform do skutecznego przekazu informacji.

3. Zdobycie nowych umiejętności: Tworzenie treści multimedialnych wymaga kreatywności i pomysłowości. Studenci mają szansę rozwijać swoje zdolności artystyczne i twórcze, co może być użyteczne zarówno w dziedzinie marketingu, jak i w innych obszarach.

4. Praktyczne doświadczenie: Projekty i prace praktyczne, które są często elementem programu, pozwalają nauczyć się działania w rzeczywistych sytuacjach biznesowych, co jest niezwykle cenne przy wejściu na rynek pracy.

5. Znajomość narzędzi i technologii: W dziedzinie content marketingu i produkcji multimedialnej istnieje wiele zaawansowanych narzędzi i technologii, które pomagają w analizie danych, automatyzacji procesów czy efektywnym zarządzaniu kampaniami. Studia pozwalają zdobyć praktyczną wiedzę na ten temat.

6. Umiejętność praca w zespole: Współpraca w grupach przy projektach pozwala na rozwijanie umiejętności komunikacyjnych i pracy w zespole, co jest bardzo cenione przez pracodawców.

7. Elastyczność zawodowa: Studia te przygotowują do pracy w różnych branżach i organizacjach, ponieważ treści multimedialne i content marketing są szeroko wykorzystywane w różnych sektorach.

Podsumowując, studiowanie Content Marketingu i zarządzania produkcją multimedialną może być bardzo wartościowe i atrakcyjne dla osób, które interesują się nowoczesnym marketingiem, treściami multimedialnymi oraz chcą zdobyć praktyczne umiejętności niezbędne do sukcesu w dzisiejszym dynamicznym i cyfrowym środowisku biznesowym.

Spotkanie z kierownikami studiów podyplomowych

Nikt nie opowie o studiach proponowanych przez Centrum Kształcenia Podyplomowego lepiej niż ci, którzy je stworzyli. Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania rozmów z kierownikami studiów podyplomowych oraz studiów MBA (w tym kierownikiem CKP Panią Martą Godzisz), które przeprowadziła Pani Aleksandra Szyr.